طالع بینی | طالع بینی و فال

طالع بینی | متولدین این ماه ها وقتی عاشق شن خیلی ترسناک و خطرناک میشن

اگر نمی خواهید به دردسر بیفتید، بهتر است از این افراد دوری کنید!

کدخبر : 17313
سایت سرگرمی روز :

فروردین ماه :فردگرای آتشینی هستند

مطمئناً از یک برج فروردین ماهی حوصله نخواهید کرد ، اما با او هم مشکلی نخواهید داشت. این پسرهای داغ تا هسته خودخواه هستند و در یک رابطه به همه چیز نیاز دارند. آنها وقتی کسی سعی می کند آزادی آنها را محدود کند یا به آنها بگوید چه کار کنند را تحمل نمی کنند.

در حالت عصبانیت، برج فروردین می تواند همه چیز را در اطراف خود نابود کند، و سپس حتی به یاد نمی آورد که چه چیزی باعث درگیری در وهله اول شده است. پس اگر تصمیم به مقابله با این اسب نر آتشین دارید، برای درام و هیستریک های زیادی آماده شوید.

خرداد ماه: فرزندان ابدی

این مردها تا سنین پیری، بیقرارهای واقعی کودکانه باقی می مانند. خردادی ها همه چیز جدید و ناشناخته را دوست دارند ، بنابراین بعید است که بتوانید آنها را نزدیک خود نگه دارید.

آنها دائماً سرگرمی ها، دوستان و حتی دیدگاه خود را نسبت به زندگی تغییر می دهند. امروز، خردادی یک دوست دلسوز است، و فردا در تعقیب یک رویای دیگر از دست می‌رود. پس برای نوسان ابدی بین شور و بی تفاوتی کامل آماده شوید.

مرداد ماه :  خودشیفته های خراب هستند

فقط به این بچه ها فرش قرمز بدهید و او را تشویق کنید. مردادی ها تا ته دل خراب می شوند و وقتی تمام توجهات فقط به آنها معطوف شود عاشق می شوند.

آنها به سادگی دوست دارند در مورد پیروزی ها و دستاوردهای خود لاف بزنند، در حالی که ترجیح می دهند در مرکز توجه باشند. اگر جرات دارید مرداد را با موفقیت های خود "شکست دهید" برای مردادی آماده شوید که مرتباً به سمت شما عصبانی شود.

آبان ماه: افرادی حسود و انتقام جو هستند

این مردان به معنای واقعی کلمه حسادت سمی و شهوت قدرت را تراوش می کنند. آبان به سادگی با ایده کنترل همه چیز و همه افراد در رابطه وسواس دارد . اگر حتی یک ذره از خواسته های آنها منحرف شوید، فوراً با جرقه ای از خشم و تشنگی برای انتقام مواجه خواهید شد.

پس آماده باشید که آبان ماهی مشتاقانه از شما بازجویی کند، از تک تک حرکات شما جاسوسی کند و در صورت کوچکترین تخلف، با شکستن ظروف رسوایی به راه بیاندازد.

بهمن ماه:سرد و خودخواه هستند

و رتبه بندی ما توسط سردترین و گوشه گیرترین بهمن تکمیل می شود. این مردان به سادگی قادر به احساس احساسات عمیق و محبت نیستند. بهمن ماه همیشه شما را دور نگه می دارد و از صمیمیت و مسئولیت دوری می کند.

او ترجیح می دهد عشق را تصور کند تا اینکه آن را در واقعیت نشان دهد. برای این علامت هوایی، تحقق ایده ها و رویاهای شما بسیار مهمتر از حفظ روابط گرم است. بنابراین، اگر رویای عاشقانه و فداکاری دارید، قطعا بهمن انتخاب شما نیست. این افراد دائماً از بین انگشتان شما می لغزند و شما را تنها می گذارند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: