فال سلامت | فال سلامت فردا

فال سلامت 3 خرداد ماه | پیشگویی های جالب از اوضاع سلامت فردای خود را بخوانید

فال سلامت دقیق و روزانه و یک پیشگویی برای فردای خود را در سایت سرگرمی روز بخوانید.

کدخبر : 17394
سایت سرگرمی روز :

فال سلامت یک روش پیش‌بینی و مشاوره درباره وضعیت سلامتی فرد است. با استفاده از این فال، افراد می‌توانند سوالات مربوط به سلامت خود را مطرح کرده و اطلاعات و راهنمایی‌هایی درباره وضعیت جسمانی و روانی خود دریافت کنند. از طریق ارائه نمادها، تصاویر یا کارت‌هایی مرتبط، فال سلامت به افراد کمک می‌کند تا بهترین راهکارها برای حفظ و بهبود سلامت خود را بشناسند. البته باید یادآوری کنم که فال سلامت تنها یک ابزار تفریحی است و در برابر نظر پزشک و مشاوران متخصص، جایگزین نمی‌شود.

فال سلامت فروردین

کائنات از شما می خواهد که خودخواهی را کنار بگذارید و به عقاید دیگران احترام بگذارید. شما در این مورد نمی توانید راه خود را بروید.

اگر می‌ خواهید پروژه‌ تان جلو برود، باید هنر گوش دادن فعال را پرورش دهید. بنابراین، یک نفس عمیق بکشید، یک قدم به عقب برگردید و از دیدگاه های مختلف اطرافیان خود قدردانی کنید.

وقتی نیروهای خود را همگام کنید و به عنوان یک تیم با هم کار کنید، از آنچه ممکن است اتفاق بیافتد شگفت زده خواهید شد و نتایج تان افسانه ای خواهد بود.

فال سلامت اردیبهشت

قبل از اینکه به راهنمایی امروز بپردازیم، بیایید کمی ذهن آگاهی را تمرین کنیم و از فلسفه بودایی الهام بگیریم.

زندگی تماما ناپایداری است. همه چیز در یک نوسان دائمی است و چسبیدن به گذشته فقط باعث رنج شما می شود.

به عبارت دیگر، کلید یک زندگی صلح آمیز و رضایت بخش این است که تغییر را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از سفر خود بپذیریم.

سخنی برای خردمندان: به جای مقاومت در برابر جریان زندگی، یاد بگیرید که با مهربانی و متانت روی آن موج سواری کنید.

در عین حال، لحظه ای را به فکر کردن در مورد آنچه شما را عقب می اندازد اختصاص دهید. آیا عادت، رابطه یا طرز فکری وجود دارد که مانع پیشرفت شما شود؟

وقت آن است که آن را با قدردانی بابت درس هایی که به شما آموخته، رها کنید و برای ورود چیزهای جدید فضا ایجاد کنید.

گاهی لازم است علف های هرز را بیرون بیاورید تا جایی برای شکوفه دادن گل های زیبای جدید ایجاد کنید.

فال سلامت خرداد

موضوع «گذار» به شدت در کارت های شما دیده می شود. اینطور فکر کنید که شما در سفر هستید، و در حالی که ممکن است اوضاع در حال حاضر کمی نامطمئن باشد، به سمت سواحل آرام تری می روید.

تقریبا مثل این است که شما لایه های قدیمی را از بین می برید و به نسخه جدید و شگفت انگیزتر خود قدم می گذارید. با این اوصاف، شما هدایت می شوید تا در مورد آنچه پشت سر می گذارید فکر کنید.

اشکالی ندارد که ترکیبی از احساسات مختلف را تجربه کنید؛ دلتنگی برای آنچه که بود و دیگر نیست، هیجان برای چیزهایی که قرار است بیاید، و شاید کمی اضطراب در مورد خود سفر طبیعی است.

اما به یاد داشته باشید که هر قدم رو به جلو، گامی به سوی رشد و تجربه های جدید است. آنچه را که دیگر به شما خدمت نمی کند رها کنید و فضا را برای آنچه پیش رو دارید باز کنید.

فال سلامت تیر

شما نسبت به قبل، بیشتر هماهنگ و سازگار شده اید. به این احساسات درونی اعتماد کنید. آن ها مانند یک GPS درونی هستند که شما را در پیچ و خم های زندگی راهنمایی می کنند.

فرقی نمی‌ کند درباره یک شخص، یک موقعیت یا ایده‌ ای خلاقانه باشد، با آن احساسات همراه باشید.

برخی از شما ممکن است بیش از قبل احساس کنید که به جنبه همدل و مهربان وجود خود متصل هستید، و این شگفت انگیز است. اما توانایی درک احساسات دیگران نیز می تواند فوق العاده خسته کننده باشد.

بنابراین، به یاد داشته باشید زمانی که چیزی با آهنگ روح شما طنین انداز نمی شود، حد و مرزها را تعیین کنید و آزادانه «نه» بگویید.

فال سلامت مرداد

آیا احساس می کنید که جهان به تازگی یک دریچه خصوصی برای گفتگو با شما باز کرده است؟ به احتمال زیاد همینطور است! نشانه ها و همزمانی ها همه در اطراف شما آشکار می شوند.

شاید متن آهنگی باشد که به درستی اجرا می شود، یک برخورد تصادفی که به نظر می رسد سرنوشت ساز است، یا خوابی باشد که واضح تر از حد معمول است.

به نشانه ها توجه کنید، زیرا راهنمایان روحی شما در حال گفتگو با شما، و مشتاق به اشتراک گذاشتن خرد خود و هدایت شما در جهت درست هستند.

اکنون همچنین زمان بسیار خوبی برای فرو رفتن در برخی مطالعات باطنی است.

چه به طالع بینی یا تاروت خوانی علاقمند باشید، چه به یوگا، مدیتیشن یا سایر تمرینات عرفانی، بدانید که ذهن شما کاملا باز است و آگاهی شما برای ارتقاء آماده است!

فال سلامت شهریور

شما استاد استراتژی هستید. شما در حال تبدیل شدن به یک مدیر عامل عالی هستید.

درست است! ذهن شما تیزبین است، تمرکز شما روی یک نقطه است، و شما آماده هستید تا با هر چیزی که پیش می آید با دقت و وضوح مقابله کنید.

مثل این است که یک صفحه شطرنج ذهنی در مقابل خود دارید و سه حرکت از بقیه جلوتر هستید. از این موضوع به نفع خود در تمام زمینه های زندگی استفاده کنید.

در زندگی حرفه ای تان، این انرژی به این معنی است که شما تصویر بزرگ تر و دوردست ها را به وضوح می بینید.

شما می توانید موقعیت ها را تجزیه و تحلیل کنید، تصمیمات آگاهانه بگیرید و با اطمینان رهبری کنید. مردم به دنبال راهنمایی شما هستند و شما پیام خود را با لطف و اقتدار ارائه می دهید.

خواه بستن یک معامله باشد، خواه حل یک مشکل پیچیده، یا برنامه ریزی پروژه بزرگ بعدی، در حال حاضر شما مهارت لازم را دارید.

فال سلامت مهر

شایعات حاکی از آن است که شانس و خوش اقبالی، در حوزه عاشقانه شما به حداکثر می رسد! اگر مجرد هستید، قلب و چشمان خود را باز نگه دارید.

ممکن است یک نفر در مدار شما به زودی احساسات خود را آشکار کند یا ممکن است با یک خواستگاری یا پیشنهاد ازدواج روبرو شوید!

مثل همیشه، لیست ایده آل های خود را کنار بگذارید و اجازه دهید قلب تان راهگشا باشد!

برای آن دسته از افرادی که متاهل هستند، اکنون زمان عالی برای عمیق کردن پیوند خود و ایجاد لحظات جادویی با شریک زندگی تان است.

یک قرار غافلگیرکننده برنامه ریزی کنید، یک یادداشت عاشقانه بنویسید، یا به سادگی زمان با کیفیتی را با هم بگذرانید.

همین حرکات کوچکی که نشان می دهد چقدر طرف مقابل برایتان اهمیت دارد، زیباست. رابطه شما در حال شکوفا شدن است!

فال سلامت آبان

شما یک افسون آشکار هستید. توانایی شما برای تبدیل رویاها به واقعیت، فراتر از آن چیزی است که فکر می کنید. در حال حاضر، کائنات افسار را به دست شما می دهد.

این به شما بستگی دارد که خود را با آینده ای که برایش امید داشتید و دعا می کردید هماهنگ کنید. با شفاف سازی در مورد اهداف خود شروع کنید.

واقعا چه آرزویی دارید؟ آن را بنویسید، تجسمش کنید و طوری احساسش کنید که انگار از قبل مال شماست. اشتیاق و اراده شما بزرگترین دارایی شماست.

از آن برای تقویت اقدامات خود استفاده کنید و روی اهداف خود متمرکز بمانید. شما همچنین در خصوص چگونگی استفاده از قدرت خود به سود جمعی، راهنمایی می‌ شوید.

رهبر واقعی، کسی نیست که فقط به فکر موفقیت شخصی باشد؛ او برای بالا بردن دیگران و ایجاد یک اثر موجی از تغییرات مثبت در سراسر جهان تلاش می کند.

فال سلامت آذر

شما باید از یک جایی شروع کنید. شما باید اولین قدم را بردارید. این ممکن است شغل رویایی شما باشد، یا خانه رویایی تان یا هر چیز دیگری؛ اما به عنوان حرکت در جهت درست به حساب می آید.

سخنی برای خردمندان: به جایی که قطب نمای درونی تان شما را به سمت آن هدایت می کند، اعتماد کنید.

برای برخی، پایان بزرگ برج ثور می تواند تغییر بزرگی را به همراه داشته باشد! فرصتی برای ارتقاء خود!

فال سلامت دی

واقعیت این است که لازم نیست در هر بحثی که به آن دعوت می‌ شوید شرکت کنید. نبردهای خود را عاقلانه انتخاب کنید و سلامت روان خود را بر همه چیز اولویت دهید.

اشکالی ندارد که حد و مرز تعیین کنید و به درام ها «نه» بگویید. خودتان بهتر می دانید که نباید اجازه دهید منفی بودن و انرژی منفی، شما را پایین بیاورد.

شما همچنین هدایت می شوید تا انرژی خود را به چیزی سازنده و نشاط بخش هدایت کنید.

در یک پروژه خلاقانه شرکت کنید، سرگرمی جدیدی را کشف کنید، یا زمانی را با افرادی بگذرانید که احساس خوبی از بودن با آن ها دارید.

فال سلامت بهمن

راهنمایی های امروز، تماما مربوط به فهیم بودن و از بین بردن شلوغی ها و سر و صداهاست.

با وجود گزینه‌ های مختلف و احتمالات زیادی که در اطراف شما می‌ چرخند، بسیار مهم است که ثبات خود را حفظ کنید تا دچار توهم نشوید.

فرصت هایی که در ظاهر درخشان به نظر می رسند می توانند عوارض یا ناامیدی هایی را در درون خود پنهان کرده باشند.

بهتر است وقت خود را صرف ارزیابی دقیق هر گزینه کنید. به شهود خود اعتماد کنید و قبل از هر تصمیم بزرگ تحقیق کنید.

در حوزه عاشقانه، به فضایی از وضوح و شفافیت در مورد خواسته هایتان بروید و به کمترین میزان رضایت بسنده نکنید. به خصوص اگر به شخص خاصی اجازه داده اید که در ذهن و قلب شما بماند.

فال سلامت اسفند

باید آنقدر دیوانه باشید که رویای خود را باور کنید. باید آنقدر جنون داشته باشید  تا باور کنید که علیرغم موانعی که بر سر راه تان قرار گرفته است، موفق می شوید.

شما باید دیوانه باشید تا علیرغم تمسخرهایی که ممکن است از طرف نزدیک ترین افراد به قلب تان با آن ها روبرو می شوید، به حرکت رو به جلو ادامه دهید.

این پیام، پرچم سبز کیهانی شماست تا دیوانه وار و جنون آمیز در پی رویای خود باشید.

به خود و چشم انداز بزرگ خود، در حالی که هیچ کس دیگری آن را باور ندارد، ایمان داشته باشید.

امروز، کائنات به شما این فرصت را می دهد که آزاد شوید. برای رهایی از محدودیت های درک شده و خلق باشکوه ترین واقعیت خود!

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: