تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | بگو اول چی دیدی تا بگم دنیا تا الان چطوری باهات تا کرده

تست شخصیت براساس چهره:اینکه چگونه دنیا را می بینید؟ می تواند بینش معناداری در مورد شخصیت شما، ویژگی های شخصیتی و نحوه برخورد شما به زندگی ارائه دهد. در اینجا یک تست روانشناسی وجود دارد که ممکن است به شما در درک خلق و خوی‌تان و همچنین نوع فردی که هستید کمک کند.

کدخبر : 17561
سایت سرگرمی روز :

تست شخصیت براساس چهره

در تست موجود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر زیر نگاه کنید و توجه داشته باشید که کدام طرف چهره را ابتدا می بینید: (الف) طرف جلو صورت، (ب) طرف کنار صورت(C)  هر دو؟ سپس به تفاسیر تست شخصیت براساس چهره مراجعه کنید. به تصویر با دقت نگاه کنید.

اگر پاسخ شما (الف) است

اگر چهره مردی را در تست شخصیت براساس چهره متوجه شوید و او رو به جلو باشد، ممکن است فردی ملایم باشید. بیشتر اوقات احساسات خود را تحت کنترل دارید. زیرا به خاطر چیزهای کوچک عصبانی نمی شوید. شما فقط زمانی اقدام به ناراحتی و عصبانیت می کنید که یکی از نزدیکان شما به شدت روی اعصاب شما رفته باشد. اما یا این حال هم راهی برای حل دوستانه مشکل پیدا می کنید.

شما خوب می دانید که رفتار پرخاش گرانه و عصبانیت هرگز برای هیچ یک از طرفین خوب نیست. لذا ترجیح می‌دهید قبل از پیگیری هر موضوعی آرام باشید. در بسیاری از مواقع، شما بسیار رک هستید و تمایل دارید که هرگز کینه به دل راه ندهید. شما دوست دارید احساسات خود را کنترل کنید و اطرافیان، به همین خاطر شما را تحسین می کنند.

اگر پاسخ شما (ب) است

در صورت دیدن تست شخصیت براساس چهره: به طور کلی، خلق و خوی شما بد نیست و می توان آن را مدیریت کرد، اما باید خودکنترلی را توسعه دهید. شما تمایل دارید که تسلیم احساسات خود شوید و گاهی اوقات می توانید بی نظم عمل کنید. شما به راحتی تحریک می‌شوید و گاهی اوقات می‌توانید در گرمای ناراحتی، چیزهایی بگویید که واقعاً منظورتان نیست. این تقریباً همیشه شما را به سمت کنترل آسیب بعد از مشاجره سوق می دهد.درست است که شما نسبتاً راحت عصبانی می شوید، اما به این دلیل است که به افراد و چیزهایی که به آنها علاقه دارید بسیار علاقه مند هستید.

اگر پاسخ شما (C) است

در صورت دیدن تست شخصیت براساس چهره شما فردی هستید که ذهنی باز و راحت دارید. یکی از ویژگی های خوب شما این است که نگران اتفاقات اطرافتان نیستید. شما کسی هستید که وقتی جریان را دنبال می کند به جایی می روید که باد شما را با خود حرکت دهد.

خلق و خوی شما تقریباً مشخص نیست و غیرقابل پیش بینی است. نیازی به سرزنش کردن برای هر چیزی که مطابق میل شما نیست، وجود ندارد. شما به سادگی می بخشید و در یک لحظه فراموش می کنید. شما مجموعه ای از اصول خود را دارید و اگر کسی انتقام شخصی علیه شما داشت، سعی می کنید ابتدا با او گفتگوی معقولی داشته باشید و مدت زیادی در گذشته درنگ نکنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: