تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | متولدین این ماه ها خیلی آویزون و وابسته میشن

اینکه هر کدام از ما چه قدر مستقل هستیم، بستگی به این دارد که در چه ماهی متولد شده باشیم‌. ماهی که در آن متولد می شویم، تعیین می کند که ما توانایی استقلال و ایستادن روی پای خود را داریم یا این که می خواهیم همیشه به دیگران وابسته بمانیم و جرأت و شهامت کم تری به خرج دهیم.

کدخبر : 17687
سایت سرگرمی روز :

تفاوت میزان وابسته و مستقل بودن بین متولدین ماههای مختلف

تیر

تیر ماهی ها همیشه نیاز دارند که با شما در ارتباط باشند. اگر همسر تیر ماهی دارید، احتمالاً زمانی که با او قهر می کنید، او اصلاً طاقت ندارد و مدام به سمت تان می آید. او همیشه دوست دارد ارتباط فیزیکی با شما داشته باشد تا محبت تان را بفهمد.

اگر در کنارش نباشید و از او فاصله داشته باشید، حتماً تماس و پیام زیادی با شما برقرار می‌ کنند. اگر از شما نشنوند که دوست شان دارید، حتما دلیلش از شما می‌ پرسند، زیرا خیلی نگران هستند. تیر ماهی ها وابسته می‌ شوند. البته که در رابطه بسیار جذاب هستند اما استقلال زیادی ندارند.

اسفند

اسفند ماهی ها قلب بسیار مهربانی دارند، اصلاً خودخواه نیستند و همیشه بهترین‌ ها را برای طرف مقابل می‌ خواهند. اگر با آن ها جر و بحث و دعوا کنید، اصلاً طاقت نمی آورند. عاشق این هستند که به شما بگویند دوستتان دارند. همیشه هم می‌ خواهند از طرف شما دوست داشته شوند و مدام ابراز علاقه را به هر نحوی داشته باشند.

آن ها تنهایی را دوست ندارند و به شریک زندگی خود وابسته می شوند‌. حساسیت زیادی نسبت به او دارند و زمانی که تنها باشند، کمی آسیب پذیر می شوند و همین باعث می شود که دیگران به راحتی از آن ها سوء استفاده کنند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها صبور و با آرامش هستند بنابراین خیلی متوجه نیاز درونی آن ها نمی شوید اما آنها در درون خیلی دوست دارند که مورد عشق و علاقه قرار بگیرند و تحسین شوند. می‌ خواهند به دیگران اعتماد کرده و وابسته شوند اما این اعتماد زمان زیادی برایشان طول می کشد‌.

آن ها انتخاب می کنند که با چه کسانی رفت و آمد کنند و مراقب هستند که از لحاظ احساس صدمه نبینند. حس مالکیت نسبت به اطرافیان خود دارند و زمانی که کسی آن ها را دوست داشته باشد، احساس اعتماد به نفس می کنند‌. چیزهایی که دوست دارند را با کسی به اشتراک نمی‌‌ گذارند.

آبان

آبان ماهی ها افراد محتاجی نیستند اما اگر روی یک نفر دیگر سرمایه گذاری کرده باشند و آن فرد به اندازه ای که او می‌ خواهد، محبت و ابراز علاقه نداشته باشد، خیلی مشوش و نگران می‌ شوند‌ و همه چیز در تصوراتشان خراب می‌ شود. آنها دوست دارند همان قدر که به طرف مقابل عشق می دهند، همان قدر هم دریافت کنند. شاید خودشان را محتاج و وابسته ندانند اما می‌ توان گفت که تقریباً در دسته افراد وابسته قرار می‌ گیرند؛ اگر چه که اگر خودشان بخواهند و اراده کنند، می‌ توانند احساسات شان را مدیریت کنند.

خرداد

خرداد ماهی ها ترکیبی از حسِ استقلال و وابستگی هستند‌؛ علت آن هم این است که در هر موردی چند بعدی عمل می‌ کنند.‌ آن ها دوست ندارند احساس شان به یک نفر گره زده شود اما از طرفی هم نمی خواهند نادیده گرفته شوند. آن ها دوست دارند که مورد عشق و علاقه قرار بگیرند و مطمئن شوند که همه چیز سر جای خودش است اما از طرفی نمی‌ توانند کارهای شان را به تنهایی هم انجام دهند. آن ها نیاز دارند که با دیگران ارتباط برقرار کنند و حرف هایشان شنیده شود.

دی

دی ماهی ها حال شان با خودشان خوب است و به کسی نیاز ندارند اما اگر به کسی متعهد شوند، به او وابسته خواهند شد‌ و در نتیجه زمانی که تنها باشند، همه چیز برایشان خوب است و یک انسان کاملاً مستقل هستند اما در رابطه کاملاً تغییر می‌ کنند. آن ها از احساسات خودشان مراقبت می کنند و هرگز نمی توانند خیانت را بپذیرند. خانواده برای دی ماهی ها اهمیت بسیار زیادی دارد و همیشه سعی می کنند که دیگران را خوشحال کنند و طوری رفتار می کنند که طرف مقابل بتواند به آنها اعتماد کند.

بهمن

بهمن ماهی ها مستقل هستند. دوست دارند کارهایی مثل سفر کردن، کوهنوردی، و طبیعت گردی را به تنهایی انجام دهند. آنها احساسات شان را برای خودشان نگه می دارند و آن را خرج دیگران نمی کنند. استقلال و خودکفایی جزء ویژگی‌ های بارز بهمن ماهی ها است.

فروردین

فروردین ماهی ها معمولاً سر خودشان را خیلی شلوغ می کنند و آن قدر خودشان را درگیر کارهایشان می کنند که به کسی نیاز نداشته باشند. اگر چیزی بخواهند خودشان آن را فراهم می کنند. دوست ندارند که به دیگران وابسته باشند و همیشه در برابر این موضوع گارد می گیرند. ‌آن ها نمی خواهند که برنامه ریزی هایشان را به خاطر طرف مقابل تغییر دهند و به کمک کسی نیاز ندارند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: