روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

روانشناسی شخصیت | خانوم ها با این کاراتون شوهرتون از دست شما فرار میکنه

زنان بدون اینکه متوجه باشند گاهی اوقات کارهایی را انجام می دهند یا رفتارهایی دارند که باعث سرد و فراری شدن مردان از خانه می شوند.

کدخبر : 17821
سایت سرگرمی روز :

رفتارهای زنانه ای که مردان را فراری می دهد

تفاوت دنیای زنان با دنیای مردها کاملا طبیعی است اما برای داشتن یک زندگی آرام ، به درک این تفاوت ها نیاز است . گاهی زنان رفتارهایی از خود را شرایط مختلف نشان می دهند که موجب ناراحتی مردها می شود و تکرار این رفتارها باعث دلزدگی و سرد شد مردان از محیط خانه می شود.

کدام رفتار زنان باعث فرار مردان می شود؟

با تمام شدن یک رابطه احساسی و رمانتیک ، اغلب افراد احساس قربانی شدن دارند و به این فکر نمی کنند که شاید خود آنها مقصر اصلی به هم خوردن ارتباطشان شده باشند . با اینکه بسیاری از زنان در مقایسه با مردان به سراغ کتاب های روانشناسی مربوط به روابط انسانها می روند اما همین خانمها زودتر از مردان برای جدایی و تمام شدن رابطه فکر می کنند.

بیشترین مسئله ای که زنان از آن شکایت دارند طفره رفتن مردان از حل مسائل زناشویی است ،در مقابل مردان نیز با آرامش شرایط را تحمل می کنند و خود را قربانی یک انتخاب نامناسب می دانند . اما بالاخره زمانی فرا می رسد که مردان دستان خود را به نشانه تسلیم بالا می برند ، در این لحظه بهترین زنان نیز نمی توانند مردان را وادار به ادامه رابطه و تغییر تصمیم کنند.

زمانی که مردان دیگر قادر به تحمل نیستند

اگر خانمی هستید که اخیرا رابطه ای را تمام کرده اید بهتر است به جای اینکه خود را قربانی بدانید ، کمی با منطق بیشتر به رابطه خود و همسرتان دقت کنید به همین دلیل قبل از هر چیز بهتر است با ذهن و احساس درونی مردان نسبت به زنان بیشتر آشنا شوید. بیشتر مردان این دیدگاه را در مورد شریک زندگی خود دارند که چرا با وجودتمام تلاش آنها برای تحکیمم روابط زناشویی شان ، همچنان مورد انتقاد و سرزنش خانم ها قرار می گیرند.

به اعتقاد مردان ، زنان فقط برای شکایت کردن ، خلق شده اند ، حال چه سرزنش و شکایت ها شما به جا باشد و چه به ناحق . در هر حالتی شکایت کردن زنان می تواند حتی بهترین و رمانتیک ترین روابط را نیز از هم بپاشد.

مردها از مورد انتقاد قرار گفته شدن بیزار هستند و از اینکه خانمی درصدد تغییر آنها برآید بیزاری می جویند حتی اگر به آن خان عشق زیادی داشته باشند .مردان دوست دارند که همانطور که هستند ، توسط زنان پذیرفته شوند.

اگر در یک رابطه پر شور و رمانتیک هستید اما عادت به شکایت و غر زدن دارید ، خیلی زود شاهد فراری شدن همسرتان از زندگی با شما می باشید . بنابراین تا دیر نشده این عادت ناپسند خود را کنار بگذارید و مرد مورد علاقه خود را همانگونه که هست دوست داشته باشید.

رفتاری که باعث فراری دادن مردان می شود

گریه کردن زنان برای مردها غیر قابل تحمل است . برخی از خانمها بر سر کوچکترین مسئله ای شروع به گریه کردن می کنند . این خانمها در دراز مدت نمی توانند علاقه و عشق مردان را به خود حفظ کنند . مردان منطقی بودن را دوست دارند و عاشق زنانی هستند که با منطق نسبت به مسائل برخورد کنند.

خانمهایی که دوست دارند مردان را تحت کنترل داشته باشند هرگز قادر به تجربه ارتباط پایداری نخواهند بود .برخی از مردان آنقدر توسط خانمها در ارتباط شان محدود می شوند که حتی نمی توانند فضایی برای صحبت و ارتباط با دوستان و همکاران خود داشته باشند .این شرایط زنگ خطری برای خانمها است زیرا اگر آزادی مناسب را از مردان سلب کنید دیر یا زود شما را ترک خواهد کرد.

زنان مستقل بیشتر توجه کنند

حس استقلال و روی پای خود ایستادن بسیار خوب است اما در صورتی که این ویژگی را مانند پتک بر سر مرد خود نکوبید . مردان دوست دارند که خانمها کمی وابسته آنها باشند و از اینکه تمام کارهای خود را به تنهایی انجام دهند بیزار هستند.

اغلب مردان دوست دارند که خانم ها روی قدرت و حمایت مردان حساب کنند و در حقیقت برای شما تکیه گاه باشند. البته توجه داشته باشید که زیاده روی در وابستگی به مردان ، باعث دور شدن آنها می شود. مثلا از زنانی که حتی برای خرید وسیکه کوچک، به مردان نیاز دارند بیزار می شوند . بنابراین باید میان یک رابطه پایدار و ناپایدار یکی را انتخاب کنید.

مهمترین دلیلی که مردان، خانمها را ترک می کنند.

دلایل مردان برای ترک خانمها بسیار بیشتر از دلایل خانمها برای پایان دادن به رابطه است .نکته جالب توجه این است که خانمها دو برابر بیشتر به فکر راه حل مشکل هستند و مردان اغلب به جدایی فکر می کنند و با وجود یکی از شاریط ذکر شده ، جدایی را آسانترین راه می دانند .بی توجهی مردان به زنان آسیب بیشتری از کتک زدن و آزارهای فیزیکی وارد می کند.

بیشترین رفتاری که خانمها از آن گله دارند این است که چرا مردها نظر آنها را در تصمیم گیری هایشان نمی پرسند. اغلب مردانی که بی تفاوت نسبت به کارهای خانمها هستند و آنها را به کارهای مورد علاقه شان تشویق نمی کنند ، به مرور باعث دلسرد شدن خانمها می شوند.

زنان ،مردان ساکت و تودار را زیاد نمی پسندند و دوست دارند که در مورد عواطف و احساسات خود با مردها صحبت کنند . مردانی که عادت به معذرتخواهی ندارند اغلب باعث آزار همسرشان می شوند که تکرار آن در دراز مدت باعث جدایی و پایان ارتباط می شود. زنانی که محبت و توجه کافی را دریافت می کنند نسبت به شرایط سخت ، تحمل بیشتری دارند و این همان رفتاری است که باید مردان انجام دهند.

خصوصیات بد زن ها

بر هم زدن آرامش و جیغ زدن

همیشه نیازی نیست که با صدای بلند و جیغ مانند صحبت کنید زیرا مردها مدام به این فکر می کنند که چه زمانی صحبت شما تمام می شود و یا ممکن است مردانی را در جمع دیده باشید که به یکدیگر می گویند :فلانی چطور زن جیغ جیغوی خود را تحمل می کند؟

در حقیقت بلند صحبت کردن و حرف زدن در مورد مسائل بیهاهمیت برای همه خوشایند نیست و برخیاز مردان از این موضوع گریزان هستند.

جاسوس نباشید

بدترین اتفاقی که ممکن است مردان ببینند ، دین شما در حال واررسی وسایل شخصی اشان مانند گشتن جیب لباس ، چک کردن موبایل و یا ایمیل است . این رفتار کاملا غیر منطقی و غیر اخلاقی است.

چنینی رفتارهایی او را پنهان کارتر می کند . علاوه بر این کمتر از مسائل خود با شما سخن می گوید و نسبت به شما بی اعتماد می شود . بنابراین حفظ احترام به حریم شخصی ،در حفظ روابط بسیار تاثیر گذار است.

مردها پر حرفی و وراج بودن زنان را دوست ندارند

بسیاری از مردان دوست ندارند در قبال سوالی که از زنان می پرسند، سخنرانی طولانی مدت را بشنوند. زنان عاشق صحبت کردن هستند اما مردان تمایل دارند که فقط پاسخ سوال خود را گوش کنند و از شنیدن سخنان بیهوده و اضافی بیزار هستند.

مردان ، زنانی که کمبود اعتماد به نفس دارند را نمی پسندند

زنانی که اعتماد به نفس کمی دارند باعث فراری دادن مردان می شوند . مردان از زنان محکم و کم دردسر تر و با اعتماد به نفس تر خوششان می آید و از زنان ضعیف و گریه کن بیزار هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: