چوپ حراج کرمان موتور به این خودرو | حراج ویژه خرداد رو از دست ندین

شرکت کرمان موتور شرایط فروش بک X۳ پرو را برای خرداد ۱۴۰۳ اعلام کرد. در این بخشنامه، هاچ‌بک کراس BAC X۳ PRO به روش اقساطی و با موعد تحویل ۹۰ روزه در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. این طرح فروش از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه ۱۴۰۳ در نمایندگی‌های کرمان‌موتور قابل دسترسی از سوی متقاضیان خواهد بود.

کدخبر : 17987
سایت سرگرمی روز :

قیمت بک X3 پرو از سوی کرمان‌موتور معادل 939 میلیون و 600 هزار تومان اعلام شده است. متقاضیان برای خرید این خودرو، باید 739 میلیون و 600 هزار تومان از قیمت خودرو را در زمان ثبت‌نام به شرکت بپردازند. مابقی قیمت خودرو که حدود 200 میلیون تومان است، در قالب اقساط 18 یا 24 ماهه از مشتری دریافت می‌شود. خودروها طی 90 روز کاری به متقاضیان تحویل داده می‌شوند البته سند خودرو تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند. اقساط خودرو نیز به‌صورت چک‌های سه ماه‌ یک‌بار محاسبه شده است. تاریخ اولین چک، 25 آذر 1403 خواهد بود.

شرایط فروش بک X3 پرو، خرداد 1403:

بک X3 پرو درواقع یک کراس‌اوور از برند جیلی است که با نام جیلی ویژن X3‌ پرو در بازارهای جهانی شناخته می‌شود. عرضه این خودرو به بازارهای صادراتی از سال 2021 آغاز شده است و می‌توان گفت با خودرویی مدرن مواجه هستیم.

یکی از نکات مثبت BAC X3 Pro برای مشتریان ایرانی، پیشرانه تنفس طبیعی این خودرو است. این کراس‌اوور به موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی مجهز است که حداکثر 102 اسب‌بخار قدرت و 140 نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. گیربکس این خودرو نیز از نوع اتوماتیک CVT است که انتخابی مرسوم برای خودروهای اقتصادی به حساب می‌آید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: