روانشناسی رابطه | رفتار شناسی عاطفی

روانشناسی رابطه | چند راهکار آسان برای اینکه شوهرتان را به مرد بهتری تبدیل کنی

اگر احساس می کنید که رفتار شوهرتان با شما مناسب نیست، می توانید با استفاده از ترفندهای کارآمد و موثر، منجر به تاثیرگذاری روی شوهرتان شوید.

کدخبر : 18002
سایت سرگرمی روز :

به شوهرتان کمک کنید تا مرد بهتری باشد

همه زن ها دوست دارند که همسرشان در تمام زندگی مایه افتخار خود و فرزندانشان باشند اما برخی از آنان به اشتباه رفتارهایی با همسرشان می کنند که آنها را از زندگی دلسرد و انگیزه آنها را از بین می برند.

در مقابل بانوانی وجود دارند که با رفتار خوب و حساب شده به همسر خود کمک می کنند که مرد بهتری برای آنان باشد، به نظر شما راز این زنان موفق در چیست و آنها چه رفتارهایی انجام می دهند.

تحسینش کنید

 فرزندانتان رفتار شما با پدرشان را می بینند و از آن به ویژه در دوران جوانی الگو می گیرند. به آنها بگویید پدرتان مرد فوق العاده ای است و شما را دوست دارد و محافظتتان می کند و از داشتن چنین پدری خوش بختید. اینگونه همسر شما تشویق می شود و می تواند برای موفقیت و رضایت آنها موثرتر و با اقتدار بیشتر تلاش  کند اما چه فایده ایی برای شما دارد؟ یک همسر ایده آل دارید که پدر خوبی برای بچه هاست و شما هم می توانید آنگونه که دوست دارید تربیت شان کنید.

مقابل دیگران به او احترام بگذارید

 همه ما می خواهیم بر اساس شایستگی های خود مورد قضاوت قرار بگیریم، حقیقت این است که دیدگاه افراد نسبت به شما بر نظر آنها در مورد همسر تان تأثیر می گذارد و برعکس. وقتی با همسرتان صادق، مهربان و .... رفتار می کنید، طرز فکر دیگران را نیز در مورد همسرتان شکل می دهید.

او را درک کنید

برای نشان دادن علاقه به همسر و ایجاد علاقه در او او را درک کنید و برخی مسائل را از دید او ببینید. تلاش برای درک زندگی افراد دیگری که متفاوت هستند به ما کمک می کند تا جهان بینی مان را توسعه داده و این تفاوت را بتوانیم بیشتر بپذیریم.

از نظراتش حمایت کنید

 مسئولیت مردها در تامین امرار معاش خانواده بسیار سنگین است حتی در این دوران مدرن که بسیاری از خانم ها شاغل هستند و از نظر مالی به آنها کمک می کنند باز هم  فشار زیادی را  به دوش  می کشند اما، می توانید با حمایت از نظراتش و برنامه ریزی های بلند مدت کمکش کنید. هر چند هر دوی شما می توانید اهداف و اولویت های کلی خود را داشته باشید، اما در نهایت در یک تیم هستید و به همسرتان اطمینان دهید  همیشه و در شرایط سخت پشت او هستید.

شوخ و سرزنده باشید

زندگی می تواند گاهی اوقات جدی و استرس آور باشد پس جنبه های منفی را از زندگی خود دور کنید و زمان خوشی را برای خودتان ایجاد کنید، اینگونه همسرتان با دیدن سرزندگی شما بیشتر از کنار شما بودن لذت خواهد برد.

رشد فکری او را تشویق کنید

 به نظر می رسد برای زنان آسان تر است که راهی برای تشویق و رشد فکری  پیدا کنند که برای ثبات فردی و خانوادگی حیاتی است اما مردان برای رشد به راهنمایی و حمایت نیاز دارند! از مشارکت او در گروه ها حمایت کنید یا به گروهی از زوجین بپیوندید تا مهارت های خود و همسرتان را رشد دهید.

لبخند بزنید

مردان از خانم هایی که دائم سرزنش کرده و غر می زنند، گریزان هستند و بیشتر جذب کسانی می شوند که لبخند می زنند پس به جای سرزنش همسرتان با او مهربان باشید و لبخند بزنید تا او نیز با شما همانگونه رفتار کند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: