قیمت دلار | قیمت روز دلار

قیمت دلار امروز بازار را وارد شوک کرد | قیمت روز دلار 28 فرودین ماه

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار ۴۲ هزار و ۲۷ تومان و قیمت حواله دلار ۳۸ هزار و ۲۰۶ اعلام شد.

کدخبر : 1811
سایت سرگرمی روز :

قیمت دلار بر بازار های دیگر نیز تاثیر مستقیمی دارد. قیمت دلار بر بازار خودرو نیز تاثیرات زیادی داشته و باعث افزایش قیمت خودرو میشود.  قیمت دلار روز به روز رو به افزایش است و بازار قیمت دلار شاهد نوسانات زیادی است. ما در سایت سرگرمی روز جدیدترین اخبار را از قیمت دلار برای شما قرار میدهیم. در ادامه بروزترین قیمت دلار را مشاهده میکنید.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز، ۴۲ هزار و ۲۷ تومان و قیمت حواله دلار ۳۸ هزار و ۲۰۶ تومان اعلام شد.

قیمت دلار امروز در صرافی های رسمی

کانون صرافان نیز نرخ امروز دلار را ۴۲ هزار و ۱۰۳ تومان برای خرید و ۴۲ هزار و ۵۲۴ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

قیمت درهم و قیمت یورو در بازار متشکل ارزی

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو نیز ۴۶ هزار و ۲۱۱ تومان، و نرخ حواله یورو ۴۲ هزار و ۱۰ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم ۱۱ هزار و ۴۴۳ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۴۰۳ تومان اعلام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: