فال شیخ بهایی | فال و طالع بینی شیخ بهایی

فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا 20 خرداد ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

فال شیخ بهایی و طالع بینی درباره فردای خود را در سایت سرگرمی روز بخوانید.

کدخبر : 18150
سایت سرگرمی روز :

فال شیخ بهایی یکی از کامل ترین و جامع ترین فال های پر طرفدار در بین ما ایرانیان است. ما در سایت سرگرمی روز سعی کرده ایم فال شیخ بهایی را به صورت روزانه و دقیق برای شما عزیزان آماده و تقدیمتان کنیم؛ در ادامه فال خود را میخوانید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین فرودین

 ذهن باز شما امروز فرصت مناسبی را ایجاد می کند تا دانش خود را در رابطه با جهان افزایش دهید. امروز آماده یادگیری مطالب جدید هستید . مطلبی که به زندگی شما معنای عمیق تری بدهد و کتاب یا مقاله ای که می خوانید می تواند برای شناسایی این سفر یک عامل مهم باشد.

فال روزانه ماه اردیبهشت

کودکان می توانند لجباز و مشکل ساز باشند و شما ممکن است در حد نهایت تحملتان باشید. به نظر می رسد که مسئله این باشد که آنها دقیقاً‌ نمی دانند چی می خواهند بنابراین سعی کنید که تخیل آنها را مطیع سازید تا آنها را سرگرم کرده و از آنها پذیرایی کنید ممکن است مشکل باشد اما وقت خواب خشنود خواهید بود.

فال روزانه ماه خرداد

دوست دارید به دیگران محبت کنید و بدانید که آن ها متوجه می شوند وتشکر خواهند کرد.

فال روزانه ماه تیر

دیروز تردید داشتید اما امروز با اراده قوی تصمیم می گیرید . البته هیچ کس به اندازه شما در حال حاضر مصمم نیست . نمی توانید طبیعت آن ها را تغییر دهید تا مانند شما شوند. شخصی بی میل خودش خودش را نشان می دهد شما باید سعی کنید طرز فکر او را درک کنید.

فال روزانه ماه مرداد

همسرتان و همکاران انتظار دارند در مورد موضوعی شما پیش قدم شوید اما شما هنوز دودل هستید. به غریزه خود گوش کنید! شاید به شما می گوید که خودتان را زود درگیر نکنید و تصمیم گیری را تا قول نهایی به عقب بیندازید.

فال روزانه ماه شهریور

شما یک فرد دمدمی مزاج و احساساتی هستید و تمام اغتشاشات اخیر برای امتحان شماست.امروز باید کمی با سیاست باشید اما مراقب باشید که کسی از آن سر در نیاورد.

فال روزانه ماه مهر

امروز حس زنده ای دارید و مایلید که کارها را سر وقت انجام دهید. اگر یکشنبه های شما عموماً قابل پیش گویی و یکنواخت است، تمایل دارید که به نحوی آن را تغییر دهید. کسی که دارای اختیاراتی است، ممکن است سورپریزی برای شما داشته باشد. اگر او را دنبال نمی کنید، حداقل پذیرای پیشنهادی باشید.

فال روزانه ماه آبان

امروز جالب و شاداب است. اما آن طور که انتظار دارید پیش نمی رود.همه چیز مطابق برنامه پیش نمی رود.اگر تدارک سفری را می بینید شاید با چند مشکل روبرو شوید.

فال روزانه ماه آذر

خدا را شکر که امروز جو آرامتر از دیروز شده است.این آرامش ممکن است به شما کمک کند تا آن چه را که اتفاق افتاده بررسی کرده و بهتر درک کنید و ببینید که واقعاً نقش شما در این مساله چه بوده است.اگر از کارهایی که با خود کرده اید،متعجب هستید سعی کنید با دیدار کسی که اخیراً ندیده اید و یا پیاده روی در هوای تازه ذهن خود را خالی کنید.

فال روزانه ماه دی

اگر یک آبانی خلاق هستید امروز روز مناسبی برای نشان دادن استعدادهای شما وانجام یک کار هنری است.شاید سرگرمی دارید که اخیراً آن را فراموش کرده اید و اکنون باید چند ساعتی را به این کار اختصاص دهید و از آن لذت ببرید.بودن با بچه ها نیز روحیه تان را بالا می برد و احساس خوشحالی می کنید.

فال روزانه ماه بهمن

امروز درخواهید یافت که زمان هائی هستند که هر چه کمتر حرف بزنید به نفع تان است. یک شخص در خانواده به نظر می رسد که با شما به دلایلی مخالف است و یا این مسئله را علناً عنوان می کند و یا شما از طرز رفتارشان با خودتان فقط این را احساس می کنید. شما هم این حس را نخواهید داشت که با او خیلی صادق باشید. ولی آیا به این فکر افتاده اید که این ممکن است مشکل خود آنها باشد و نه شما؟

فال روزانه ماه اسفند

امروز حرف های زیادی برای گفتن دارید و تلفن دائماً اشغال است. اگر کسی سعی دارد شادی شما را از بین ببرد، تنها به خاطر حسادت است. دوستانی این چنین ارزش وقت گذراندن ندارند، بنابراین زمان آن رسیده است که چند نفری را از زندگی تان خارج کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: