فال تاروت | فال تاروت روز

فال تاروت 20 خرداد ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟

فال تاروت روز و دقیق خود را در سایت سرگرمی روز بخوانید. ما سعی میکنیم دقیق ترین فال تاروت را برای شما ارائه دهیم.

کدخبر : 18153
سایت سرگرمی روز :

فال تاروت یک روش پیش‌بینی و پژوهش درباره آینده است که از کارت‌های تاروت استفاده می‌کند. هر کارت تاروت دارای نمادها، تصاویر و معانی خاصی است که در تعبیر افکار و احساسات فردی استفاده می‌شود. با استفاده از فال تاروت، افراد می‌توانند سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ‌هایی درباره آینده و شرایط فعلی خود دریافت کنند. ما در سایت سرگرمی روز سعی کرده ایم فال تاروت دقیق برای پیشگویی اتفاقات فردای شما را ارئه دهیم:

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت مرد دار آویز : امروز احساس عجیب و آزار دهنده ای شما را در خود فرا گرفته است. شما احساس می کنید که کار مهمی باید انجام می داده اید که آن را فراموش کرده اید. خودتان را برای به خاطر آوردن این کار دیوانه نکنید. به احتمال خیلی زیاد کار چندان مهمی نداشته اید که بخواهید آن را فراموش کنید. شاید این احساس شما از خواب هایی که دیشب دیده اید سرچشمه گرفته باشد، بهر حال خودتان را زیاد درگیر آن نکنید.

فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت عدالت : آیا کسی که دوست دارید با خانواده اش دچار مشکل شده است؟ در چنین شرایطی باید آماده باشید تا به حرف های او گوش فرا دهید. به جای این که حرف بزنید و بخواهید خانواده اش را مقصر  این مشکلات بدانید بهتر است سعی کنید شنونده خوبی باشید و در نهایت کاملا بیطرفانه در این مورد قضاوت کنید. احتمالا طرف مقابلتان نگرش صحیحی نسبت به شرایط موجود ندارد و شما می توانید به او کمک کنید به اشتباهش پی ببرد. البته مواظب باشید حرف هایتان لحن عاقل اندر سفیهی به خود نگیرند، در غیر این صورت او با خود شما هم به مشکل برخواهد خورد.

فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله : امروز وقتی دستورالعملی به شما داده می شود و یا کسی قصد راهنماییتان را دارد خیلی خوب به آنچه گفته می شود گوش بدهید. اگر دقت نکنید ممکن است در مسیر اشتباه قرار گرفته و کاری که از شما انتظار می رود را به درستی انجام ندهید و در نتیجه مجبور شوید همه چیز را از ابتدا شروع کنید. اگر جایی از توضیحاتی که به شما داده می شود را درست متوجه نشدید از این که سوالات خود را مطرح کنید خجالت نکشید. همیشه سوال پرسیدن خیلی بهتر از این است که اشتباهی غیر قابل جبران انجام دهید.

فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت عشاق : امروز نیاز به یک رابطه رمانتیک ایده ال را در وجود خود احساس می کنید. اگر هنوز مجرد هستید چشم هایتان را خوب باز کنید. شخص فوق العاده ای که امروز در برابرتان قرار می گیرد به احتمال زیاد یک وجه دیگر هم دارد که از شما مخفی کرده و یا در نتیجه یک شیدایی ناگهانی از چشمتان دور مانده است. اگر هم متأهل هستید ممکن است به خاطر میلی که به احساسات شدید عاشقانه دارید باعث شود فکر کنید طرف مقابلتان دیگر شما را به اندازه گذشته دوست ندارد. در واقع او هیچ تغییری نکرده و این شما هستید که نیاز بیشتری دارید.

فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ملکه : چیزی که در حال حاضر احساس می کنید به شدت به آن نیازمند هستید انگار ناگهان دود شده و به هوا رفته است. شاید تمام خانه را به دنبال آن بگردید و خودتان را برای پیدا کردن آن دیوانه کنید. یک دقیقه صبر کنید؛ واقعا تا این حد به آن نیاز دارید؟ اگر جوابتان بله است به جای این که دور خودتان بچرخید کمی دست نگه دارید و فکرتان را متمرکز کنید. اگر باز هم نتوانستید آن را پیدا کنید بیخیالش شوید! این کار باعث خواهد شد یک جایی که حتی فکرش را هم نمی کنید، مثلا درست جلوی چشمتان آن را پیدا کنید.

فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت قضاوت : امروز به هیچ عنوان به حرف آنهایی که غیبت می کنند گوش نکنید. تمام شایعاتی که دور و برتان در جریان هستند به احتمال خیلی زیاد چیزی جز دروغ و داستان پردازی نیستند. شاید یک نفر که احتمالا از نزدیکانتان هم هست این داستان ها ر به صورت خیلی قانع کننده ای برایتان تعریف کند، اما باز هم بهتر است تا وقتی خودتان از صحت آنها اطمینان کامل پیدا نکرده اید چیزی را باور نکنید و بر اساس شنیده هایتان در مورد کسی قضاوت نکنید. در غیر این صورت ممکن است کاری کنید یا حرفی بزنید که خیلی زود و با روشن شدن حقیقت از آن پشیمان و شرمنده خواهید شد.

فال روزانه تاروت متولدین مهر:

کارت پاپ : امروز شما نمی توانید حرف هایی که از اطرافیانتان می شنوید را باور کنید. انگار آنها اصلا قبل از گفتن این حرف ها هیچ فکری نمی کنند. شاید گفتن این حرف ها به نظر شما مسخره باشد، اما گاهی گفتن حرف های بدون فکر خیلی بهتر از این است که اجازه دهید با سکوت امکان برقراری هر گونه ارتباطی قطع شود. افکاری که به زبان آورده شوند را می توان تصحیح کرد، اما وقتی گفته نشوند فرصتی برای تغییر آنها وجود نخواهد داشت.

فال روزانه تاروت متولدین آبان:

کارت امپراطور : بحران های عاطفی امروز روی رفتار شما تأثیر گذاشته اند و ممکن است کمی درهم و عصبی باشید. مشکلات خانوادگی ذهنتان را به خود مشغول کرده اند و نمی دانید چه کاری برای حل آنها از دست شما بر می آید. در واقع این مشکلات از نداشتن مکالمه و ارتباط کافی با دیگر اعضای خانواده سرچشمه می گیرند و باعث شده اند ندانید برای رفع این مشکلات چه کاری باید کرد. اولین کاری که برای از بین بردن این مشکلات باید انجام دهید این است که هم خودتان صحبت کرده و نظراتتان را به زبان بیاورید و هم دیگران را به حرف زدن تشویق کنید.

فال روزانه تاروت متولدین آذر:

کارت قدرت : امروز قدرت تخیل شما خیلی زیاد است و اگر اهل فعالیت های هنری مثل نوشتن، موسیقی و یا نقاشی باشید می توانید از این وضعیت بهره بسیاری ببرید. اگر این توانایی خود را همین حالا به کار نگیرید خیلی زود همه ایده های فوق العاده ای که به سرتان زده اند از بین خواهند رفت. اگر آنقدر سرتان شلوغ است که نمی توانید فعلا آنها را عملی کنید حداقل آنها را یک جا یادداشت کنید تا فراموش نشوند.

فال روزانه تاروت متولدین دی:

کارت قضاوت : امروز تردیدهایی که در رابطه با یکی از دوستانتان به سراغتان آمده اند ذهنتان را به خود درگیر خواهند کرد. این شخص از شما پولی قرض کرده است؟ یا قول داده است کاری برایتان انجام دهد؟ آیا می توانید به او اعتماد کنید و با خیال راحت به او تکیه کنید؟ بهترین راه برای پیدا کردن پاسخ این سوال این است که به سوابق او و رفتارهایش تا به حال رجوع کنید و از این طریق در مورد او قضاوت کنید. اگر پیش از این رفتارشان با تعهد همراه نبوده است به احتمال زیاد هنوز هم چیزی تغییر نکرده است و با همان آدم قبلی روبرو هستید.

فال روزانه تاروت متولدین بهمن:

کارت ارابه : امروز در هر کاری که بخواهید انجام بدهید با احساس سردرگمی و بلاتکلیفی روبرو خواهید بود و این موضوع مانعی جدی بر سر راه تکمیل کارها و مسئولیت هایتان خواهد بود. شما طوری در مسیرتان پیش می روید که انگار در توده ای از غبار گرفتار شده اید و نمی دانید باید کدام جهت را در پیش بگیرید. تسلیم این احساس خود نشوید و رفتار عمل گرایانه و منطقی همیشگی خود را در پیش بگیرید. شاید این کار به اندازه همیشه برایتان راحت نباشد، اما با داشتن تمرکز کافی موفق خواهید شد.

فال روزانه تاروت متولدین اسفند:

کارت درویش : امروز مسائل معنوی و فرادنیوی برایتان پیچیده تر از همیشه به نظر می رسند و چیزهایی که برای دوستان و اطرافیانتان خیلی بدیهی به نظر می رسند به نظر شما عجیب و حتی مشکوک می رسند. نگران نباشید، این نشانه خیلی خوبی می تواند باشد، اما با دیگران وارد بحث بر سر این مسائل نشوید و خودتان با تحقیق و مطالعه جواب سوال هایتان را پیدا کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد پس از یافتن جواب هایتان اعتقاد محکم تری به باورهایتان داشته باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: