فال راز | فال راز فردا

فال راز فردا 21 خرداد ماه | فال راز شما برای فردا چه چیزی را فاش میکند؟

فال راز خود را در سایت سرگرمی روز بصورت دقیق و درست و روزانه بخوانید.

کدخبر : 18190
سایت سرگرمی روز :

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

متن فال:

برای آرام کردن ذهن خود، هر روز کناری بنشینید، چشمان تان را ببندید و افکارتان را تماشا کنید. مقاومتی از خود نشان ندهید و تنها آمد و شد آن ها را تماشا کنید. هر فکری را که تماشا می کنید، خودش ناپدید خواهد شد. این تمرین را هر روز تکرار کنید. می بینید که بهتر و بهتر می شوید. در می یابید که پنج ثانیه است که ذهن بدون فکر است، بعد می شود ده ثانیه و بعد بیست ثانیه.

وقتی می توانید به ذهن دستور دهید آرام باشد و آن را مجبور به فرمان برداری می کنید، حالا تصور کنید چه قدرتی برای آفرینش خواسته ی خود دارید.

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

در تمام زندگی تان شما از قانون جذب استفاده می کرده اید؛ زمانی نبوده که از آن استفاده نکرده باشید. شما دارید از آن استفاده می کنید؛ حال چه خواسته ی خود را جذب کنید یا چیزی غیر از آن را. هر فردی، رخدادی، و موقعیتی - در هر روز از زندگی - از راه قانون جذب به سمت شما می آید.

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

متن فال:

تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند!

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

متن فال:

وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است. بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان، تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

متن فال:

جمله تاکیدی:

خدا روزی رسان خستگی ناپذیر من است و برکات او تمام ناشدنی.

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

متن فال:

یادتان می آید وقتی که بچه بودید و می خواستید از رویاهایتان حرف بزنید چقدر تصورات تان را باور داشتید؟ خب، این کاری است که باید با هر خواسته ای انجام دهید. پنهانی در درون خود وانمود کنید هم اکنون به خواسته تان رسیده اید. مثلا اگر خواهان دوستانی هستید، باور کنید یا وانمود کنید همین الان دوستان فوق العاده ای دارید. وقتی کفه ی ترازو به نفع تجسم و احساسِ داشتن، سنگین تر از کفه ی احساسِ نداشتن شد، دوستان دلخواه تان وارد زندگی تان می شوند.

این فرمول ساده درمورد هر خواسته ای صدق می کند.

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

متن فال:

هر چیزی ممکن است و هیچ چیز غیرممکن نیست . هیچ محدودیتی وجود ندارد ، اگر از این راز بزرگ استفاده کنید، هر آرزوی شما می تواند به واقعیت تبدیل شود.

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

متن فال:

جمله تاکیدی:

به آنچه پیش روی تو است با اعجاب بنگر!

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

متن فال:

جمله تاکیدی :

من تمام خستگی ها ، ناکامی ها و نا امیدی های گذشته ام را رها می کنم تا افکار مثبت و سازنده آزادانه به ذهن من جاری شوند. افکار جدید من شگفت انگیز و پر ثمرند.

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین دی

متن فال:

جمله تاکیدی :

من عشق واقعی را جذب میکنم. من رابطه شاد رویاهایم را با ......... جذب میکنم.

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

متن فال:

برای خنثی کردن پیشگویی شر، باید ذهنی بسیار نیرومند داشت. شاگرد باید به تاکید ندا دردهد که: «هر پیشگویی کاذب ناپدید می گردد. هر مشیتی که پدرم در آسمان مقدر نکرده باشد از هم می پاشد و به فنا می انجامد. و آرمان الهی هم اکنون انجام خواهد پذیرفت.»

 فال راز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

متن فال:

چنین احساس کنید که هم اکنون خواسته خود را دارید. همین احساس را حفظ کنید؛ لذت بخش ترین احساس دنیا است. وقتی این احساس را حفظ می کنید، قوی تر و قوی تر خواهد شد تا اینکه به این احساس می رسید که خواسته شما هم اکنون در اختیار شما است. وقتی چنین کنید، قانون جذب نیز پاسخ خواهد داد.

به خاطر داشته باشید که قانون جذب هرگز در انجام وظیفه خود ناکام نمانده است. این بار هم ناکام نخواهد ماند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: