کالا کارت | کارت اعتباری

کالا کارت جدید دولت برای بازنشستگان | پرداخت کالا کارت معیشتی جدید به همه بازنشستگان

جزییات دریافت کالا کارت 150 میلیون تومانی بانک رفاه را در ادامه بخوانید.

کدخبر : 19175
سایت سرگرمی روز :

برای دریافت تسهیلات رفاه کالا پاکشوما می توانید به فروشگاه‌های این شرکت در سراسر کشور رفته و پس از انتخاب محصول مورد نظر و دریافت پیش فاکتور شناسه دار از فروشنده، به شعب بانک رفاه جهت بهره بردن از شرایط اقساطی مراجعه کنید.

شرکت پاکشوما از آغاز یک طرح خرید اعتباری با عنوان رفاه‌کالا ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی خبر داده که تا سقف 150 میلیون تومان می توان تسهیلات دریافت کرد.

بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی می توانند بدون ضامن تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات خرید لوازم خانگی پاکشوما دریافت کنند که البته در صورت ارائه یک ضامن، میزان وام به 150 میلیون تومان افزایش می یابد. در این طرح نیازی به پیش پرداخت نیست و بازپرداخت آن به صورت 36 ماهه است.

*عدم نیاز به پیش پرداخت

*تسهیلات تا سقف 150 میلیون تومان( با ضامن )، تا سقف 100 میلیون تومان (بدون نیاز به ضامن)

*بازپرداخت 36 ماهه

نحوه دریافت تسهیلات رفاه کالا پاکشوما

برای دریافت تسهیلات رفاه کالا پاکشوما می توانید به فروشگاه‌های این شرکت در سراسر کشور رفته و پس از انتخاب محصول مورد نظر و دریافت پیش فاکتور شناسه دار از فروشنده، به شعب بانک رفاه جهت بهره بردن از شرایط اقساطی مراجعه کنید. پس از تایید مدارک مورد نظر و امضای نهایی قرارداد، متقاضی می تواند پیش فاکتور پرفراژدار به منزله واریز وجه وام به حساب شرکت پاکشوما را از بانک تحویل گرفته و به فروشگاه مورد نظر ارائه دهد.

1. مراجعه به فروشگاه‌های پاکشوما و انتخاب محصول مورد نظر

2. دریافت پیش فاکتور شناسه دار از فروشنده

3. مراجعه به شعب بانک رفاه به همراه پیش فاکتور

4. ارائه مدارک جهت اخذ تسهیلات (آدرس محل سکونت، برگه یا کد ثنا، کپی تمامی صفحات کارت ملی و

شناسنامه، گواهی کسر از حقوق)

5. تایید مدارک و اعلام آن توسط کارشناس شعب بانک به مشتری

6. حضور مشتری در بانک جهت امضای نهایی قرارداد و دریافت تسهیلات

7. مراجعه مشتری به فروشگاه جهت ثبت نهایی محصول

8. ارسال محصول به درب منزل توسط فروشگاه پاکشوما

پاکشوما یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی شناخته شده در بازار است که محصولاتی مانند یخچال فریزر، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و کولر گازی عرضه می کند و طرح رفاه کالا را با هدف تسهیل خرید لوازم خانگی برای بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی راه اندازی کرده است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس https://pakshoma.com/refahkala?mtm_campaign=tasnim&mtm_kwd=post مراجعه کنند.

سازمان تامین اجتماعی به‌تازگی با انتشار اطلاعیه‌ای از  آغاز مهلت ثبت نام نخستین مرحله پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان خبر داد. بر اساس اعلام سازمان تامین اجتماعی، تسهیلات قرض‌الحسنه مستمری‌بگیران به میزان ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته و به ۳۰ میلیون تومان رسیده است؛ اما شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام بازنشستگان تامین اجتماعی چیست؟

متقاضیان دریافت وام بازنشستگان تامین اجتماعی باید برای ثبت نام اولیه این وام به وبسایت کانون بازنشستگان شهر تهران وارد شده و در بخش پرکاربردترین خدمات، گزینه‌ «ثبت نام وام» را انتخاب کنند. در مرحله اول، بازنشستگان باید مشخصات هویتی خود از جمله نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره مستمری، تلفن همراه، آدرس و علت درخواست را وارد کنند.

نکته جالب توجه در این مرحله آن است که متقاضیان برای ثبت نام این وام نیازی به کارت عضویت کانون بازنشستگان شهر تهران ندارند و تنها باید در ردیف شماره عضویت، پنج بار عدد صفر و در ردیف تاریخ اعتبار نیز تاریخ اول اسفند ۱۴۰۳ را وارد کنند. همچنین شماره مستمری و کد شعبه نیز در کارت عضویت بازنشستگان قابل مشاهده است.

در صورت موافقت بانک رفاه با درخواست متقضاضی دریافت وام بازنشستگان تامین اجتماعی، این موضوع از طریق پیامک به شماره موبایل او اعلام می‌شود. در نهایت، بانک عامل اقدامات اداری و بررسی‌های لازم برای پرداخت وام را آغاز کرده و مبلغ این تسهیلات پس از حدود یک هفته به حساب بازنشسته متقاضی واریز می‌شود.

شایان ذکر است بازنشستگانی که با وام‌شان موافقت می‌شود، باید حداقل 50 هزار تومان در حساب بانک رفاه خود داشته باشند تا مبلغ تمبر برای واریز وام از حساب آنها کسر شود.

شرایط دریافت وام ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگی

مستمری‌بگیران متقاضی برای دریافت این وام باید حداکثر ۷۸ سال داشته باشند، حساب بانکی آنها مسدود نباشد و مالکیت تلفن همراه به نام شخص متقاضی باشد. به‌علاوه، افراد متقاضی نباید سابقه چک برگشتی یا بدهی معوق به سیستم بانکی داشته باشند، حداقل موجودی حساب آنها 100 هزار تومان باشد و طی دو سال اخیر از این تسهیلات استفاده نکرده باشند.

همچنین در این مرحله ۴۰ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان و مستمری‌بگیران واجد شرایط پرداخت خواهد شد که برای هر استان سهمیه‌ای مشخص در نظر گرفته شده و بعد از به حد نصاب رسیدن تعداد ثبت‌نام‌کنندگان، سایت به صورت خودکار بسته می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • عدالت
    0

    با سلام چرا وام و امکانات به باز نشستگان کشوری را نمیدهید ما هم جزو این آب و خاکیم.