قیمت دلار | قیمت روز دلار

ریزش شدید قیمت دلار بازار را وارد شوک کرد | قیمت روز دلار 4 اردیبهشت ماه 1402

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار ۴۲ هزار و ۲۹۰ تومان و قیمت حواله دلار ۳۸ هزار و ۲۹۰ تومان اعلام شد.

کدخبر : 1924
سایت سرگرمی روز :

قیمت دلار بر بازار های دیگر نیز تاثیر مستقیمی دارد. قیمت دلار بر بازار خودرو نیز تاثیرات زیادی داشته و باعث افزایش قیمت خودرو میشود.  قیمت دلار روز به روز رو به افزایش است و بازار قیمت دلار شاهد نوسانات زیادی است. ما در سایت سرگرمی روز جدیدترین اخبار را از قیمت دلار برای شما قرار میدهیم. در ادامه بروزترین قیمت دلار را مشاهده میکنید.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار ۴۲ هزار و ۲۹۰ تومان و قیمت حواله دلار ۳۸ هزار و ۲۹۰ تومان اعلام شد.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز، ۴۲ هزار و ۲۹۰ تومان و قیمت حواله دلار ۳۸ هزار و ۲۹۰ تومان اعلام شد.

قیمت دلار امروز در صرافی های رسمی

کانون صرافان نیز نرخ امروز دلار را ۴۲ هزار و ۱۶۶ تومان برای خرید و ۴۲ هزار و ۵۸۹ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

قیمت درهم و قیمت یورو در بازار متشکل ارزی

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو نیز ۴۶ هزار و ۹۳۵ تومان، و نرخ حواله یورو ۴۲هزار و ۴۹۶ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم ۱۱ هزار و ۵۱۵ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۴۲۶ تومان اعلام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • اردلان
    0

    یاد قدیما بخیر،وقتی توی خیابون راه می رفتیم چند زن کولی ،دوره مون می کردند،می گفتن آقا بیا فالتون ،بگیروم