قیمت خودرو | قیمت روز خودرو

قیمت خودرو کوتاه آمد | قیمت روز خودرو 7 اردیبهشت ماه 1402

قیمت خودرو روز پنجشنبه، هفتم اردیبهشت 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی مواجه شد.

کدخبر : 2016
سایت سرگرمی روز :

قیمت خودرو یکی از داغ ترین مباحث در چندین سال اخیر بوده است. قیمت خودرو ثبات ندارد و بیشتر شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم. به تازگی اخباری مبنی بر تاثیر واردات خودرو بر کاهش قیمت خودرو به گوش میرسد که تاکنون تاثیر چندانی بر قیمت خودرو نداشته است. ما در سایت سرگرمی روز جدیدترین اخبار از قیمت خودرو را برای شما قرار میدهیم. در ادامه میتوانید بروزترین قیمت خودرو را مشاهد کنید.

ریزش قیمت خودرو در بازار ادامه‌دار است. در این میان، تارا اتوماتیک به کانال یک میلیارد تومان وارد شد و قیمت یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو روز پنجشنبه، هفتم اردیبهشت 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی مواجه شد.

قیمت خودرو از ابتدای سال با افزایش قابل توجهی همراه شد. اما هم‌زمان با به پایان رسیدن فروردین سرعت افزایش قیمت‌ کاهش یافت و اکنون تنها نوسانات جزئی در قیمت‌ها مشاهده می‌شود. برخی گمانه‌ها حاکی از آن است وزارت صمت برای فرار از استیضاح رضا فاطمی‌امین، وزیر صمت، بالاخره اقدام به کنترل بازار و قیمت‌ها کرده است.

با این حال  اعلام خبر عرضه 50 هزار خودروی ثبت‌نامی در سامانه یکپارچه خودرو تا پایان هفته جاری سیگنال جدیدی را به بازار مخابره کرد و قیمت برخی خودروها از دیروز کاهشی شد. البته بعید به نظر می‌رسد که این روند ادامه‌دار باشد. چراکه بعید است توزیع گسترده خودرو در هفته‌های آتی ادامه‌دار باشد.

در سایت‌های خرید و فروش، قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است:

پراید ۱۳۱ در روزهای گذشته با کاهش نسبی همراه شد و به ۳۵۰ میلیون تومان رسید.

پژو پارس LX TU5، ساخت ۱۴۰۲  که این روزها جهش قیمتی چشمگیری را تجربه کرد، امروز هم به روند نوسانی خود ادامه داد و سقف 742 میلیون تومان را شکست.

پژو ۲۰۶ تیپ 3 پانوراما 1401 که یکی از پرطرفدارهای بازار خودروهای داخلی است، امروز پنج میلیون تومان ارزان شد و نرخ ۶۳۵ میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

تارا اتوماتیک که مدل ۱۴۰۲ آن به تازگی وارد بازار شده است، امروز در نرخ یک میلیارد و  ۲۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی

لاماری ۱۴۰۲ با ۲۰ میلیون ریزش در نرخ دو میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان عرضه شد.

هایما S7 پلاس ساخت ۱۴۰۱ قیمت یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان را در کارنامه خود به ثبت رساند.

تویوتا C_HR هیبرید ساخت ۱۳۹۷ اما امروز، پنجشنبه، با ورود به کانال پنج میلیارد تومانی، نرخ پنج میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

قیمت خودرو در روزهای گذشته با نوساناتی همراه شد. تعدادی خودرو با افزایش و تعدادی دیگر با کاهش قیمت همراه شده‌اند.

در این میان، سیگنال‌های مختلفی به بازار فرستاده می‌شود. اما کارشناسان معتقدند با توجه به شرایط تورمی کشور، شاید به صورت مقطعی قیمت‌ها روند نزولی به خود بگیرند، اما در بلندمدت قیمت خودرو شیب صعودی را طی می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: