وام | وام قرض الحسنه

وام قرض الحسنه با اقساط بلند مدت به مبلغ 200 میلیون برای این افراد + جزئیات

مشتریان بانک گردشگری با استفاده از طرح «پارسا» این مجموعه امکان دریافت وام 200 میلیون تومانی را دارند. این تسهیلات به دارندگان سپرده قرض الحسنه بانک گردشگری پرداخت می‌شود.

کدخبر : 249
سایت سرگرمی روز :

متقاضیان دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک گردشگری، در صورتی امکان درخواست برای این مبلغ تسهیلات را دارند که حداقل چهار ماه از مدت زمان خواب سپرده آن‌ها گذشته باشد. این وام  قرض الحسنه بوده و تنها دو یا چهار درصد کارمزد به آن تعلق می‌گیرد. افرادی امکان دریافت این تسهیلات را دارند که ضامن رسمی به بانک ارائه دهند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم به 36 ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت آن، مبلغ هر قسط 5 میلیون و 555 هزار و 550 تومان است. مجموع رقم تسهیلات و سود آن به 200 میلیون و 99 هزار و 800 تومان می‌رسد.

درباره اهداف بانک گردشگری و دستاوردهای آن بیشتر بدانید

بانک گردشگری از سال 1389 با هدف حداکثر کردن منافع پایدار و بلندمدت سهامداران از طریق ارائه خدمات نوین اعتباری و مالی در سراسر کشور فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک بر صنعت گردشگری تاکید دارد و به دنبال حداکثر کردن سهم فعالیت‌های اعتباری و مالی در این بخش است. هم اکنون این مجموعه انواع محصولات و خدمات الکترونیک، عمومی و ویژه را به مشتریان واجد شرایط حقیقی و حقوقی ارائه می‌دهد.

بانک گردشگری تاکنون موفق به کسب رتبه 55 صد شرکت برتر ایران در سال مالی 94، تندیس سومین کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات مالی 90، نشان زرین برند پایدار با رویکرد مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی، تندیس برتر پنجمین اجلاس جهانی نشان برتر در حوزه برندینگ و مشتری مداری و … شده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت:در صورتی که سرپرست خانوار حساب یارانه خود را به صندوق کارآفرینی امید منتقل کند، می‌تواند تسهیلات بدون ضامن دریافت کند.

 نعمت الله رضایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: با توجه به اینکه متقاضیان صندوق کارآفرینی امید از مناطق محروم، روستایی یا افراد کم سرمایه هستند و به جهت حمایت از بانوانی که سرپرست خانوار هستند و تمکن مالی لازم را ندارند این امکان فراهم شده که اگر یارانه خود را به صندوق منتقل و از این طریق دریافت کنند بدون هیچ گونه ضامنی می‌توانند تسهیلات مورد نیاز خود را برای کارآفرینی دریافت کنند.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید پیشتر گفته بود سود تسهیلات صندوق کارآفرینی امید عموما زیر ۱۰ درصد است، زیرا منابع صندوق به صورت بدون سود هست و فقط کارمزد تعلق می‌گیرد.

سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه ها گفت: اقساط تسهیلات عتبات عالیات از این ماه، از حساب سرپرستان خانوار کسر می شود.

به گزارش بانک اول خانم طیبه حسینی گفت: یارانه کمک معیشتی مرحله یکصد و چهل و چهارم براساس دهک بندی اعلامی به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۰ بهمن قابل برداشت است.

به گفته او، سرپرستان خانواری که پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی دوم کرونا اقدام کرده اند، باقی مانده اقساط این تسهیلات از این ماه از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد. همچنین سرپرستان خانواری که تسهیلات اعزام به عتبات عالیات (اربعین) را دریافت کردند، از این ماه اقساط این تسهیلات به نسبت بعد خانوار از حساب ایشان کسر خواهد شد.

حسینی می گوید: سرپرستان خانوار استان هرمزگان که از کالابرگ استفاده نکرده اند، رقم کامل یارانه برایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده، باقی مانده مبلغ به حساب آنها واریز می شود.

سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه ها  ادامه داد: هرماه افرادی که درخواست دریافت یارانه داده اند، پس از بررسی درصورتی که دهک یک تا نهم شناخته شده باشند، به جمع یارانه بگیران اضافه می شوند.

او گفت: پرداخت یارانه نقدی تا پایان سال تغییری ندارد، اما در بودجه سال آینده هر رقمی که برای یارانه ابلاغ شود، همان مبلغ پرداخت خواهد شد./باشگاه خبرنگاران

منبع: بانک اول
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • محمدقربانخواره
  0

  سلام من میخام وام چیکار کنم مجردم

 • میثم رجبی کچی
  0

  درخواست وام دارم

 • ناشناس
  0

  سلام خست نباشید.سوال من این است منی ک مادرم سرپرست خانواربودنوفوت کردن الان که من کارت یارانه ام راجداکردم فقط ماه بهمن راپرداخت کردن وازپرداخت 8 ماه قبل خوداری کردن لطفا راهنمایی کنیدچطورباخانم حسینی تماس بگیرم.

 • ناشناس
  0

  سلام
  وام دویست میلیونی از بانک گردشگری
  حتما با پول داخل حساب گذاشته شده باشد
  تا امتیاز بهت بدهند

 • پیمان مددی
  0

  وام که میدن همشون دروغ میزنن دادن وام بشه تا خونه ادم مرغ خروس ادم سند مدرک میگیرن به ما فقیرا کاری ندارن خیالتون تخت تخت

 • حسن بشکار
  0

  سلام خسته نباشید این ماه واسه چی ۴۹۰ هزار تومان از یارانه من کم کردن

 • صادق اسلامییگانه
  1

  سلام خدا قوت بفرماید چه میزان باید سپرده باشد که سقف وام را استفاده شود وباز پرداخت وام چند ساله است متشکرم

 • همایون نصیری
  1

  بنده برای خرید خودرو احتیاج به وام دارم

 • عبدالا صفری
  1

  وام به فردعادی که کارگرروزمزدهست نمیدن خدای کمک به مابشه شرمنده خانواده شدیم