معنی ایموجی های پر تکرار و پر مصرف که نمیدونی + معنی هر ایموجی

معنی واقعی برخی ایموجی‌ ها می‌تواند گیج کننده باشد. از آنجایی که هزاران ایموجی برای انتخاب و استفاده در شبکه های اجتماعی وجود دارد، جای تعجب نیست که بعضی اوقات سوء برداشت‌هایی شود و سوءتفاهم‌هایی رخ دهد.

کدخبر : 2666
سایت سرگرمی روز :

۱. همین است که هست

79186485

جاش کانستین، کارشناس فناوری ادعا می‌کند که این شکلک مرموز، نسخه مدرن ¯\_(ツ)_/¯ است. احساس درماندگی و آشفتگی. زمانی که کاربر ترکیب این دو چشم و لب را به کار می‌برد در واقع در آن لحظه چیزی برای گفتن ندارد و گیج و دو به شک است. مطمئن نیست که دقیقا چه دیده و باید چه کاری انجام دهد.

۲. آشکار شدن ماجرا

52573333

این چشم‌ها به‌طور گسترده‌ای در واکنش به هرگونه ماجرا یا تنش که در حال آشکار شدن است در فضای آنلاین استفاده می‌شوند.

به عنوان مثال، زمانی که از مونیکا لوینسکی (Monica Lewinsky) درباره پرخطرترین-کم پاداش‌ترین کاری که تاکنون انجام داده پرسیده شد، او تنها این ایموجی را پست کرد. که دنبال کنندگان آن را اشاره‌ای به ماجرای رابطه جنسی اش با بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق ایالات متحده تلقی کردند.

با وجود این از این ایموجی می‌توان برای اهداف ساده‌تری مانند جذاب خواندن یک نفر یا زمانی که می‌خواهید بگویید متوجه چیزی شده‌اید استفاده کرد.

۳. خجالت کشیدن

49282883

اگر فکر می‌کردید که این‌ها تنها دو انگشت اشاره هستند بهتر است دوباره فکر کنید. این ترکیب ایموجی به‌طور گسترده‌ای به عنوان راهی برای بیان کمرویی و خجالت و حتی تردید برای پرسیدن سوال شناخته شده است.

4. گستاخی

برای برخی این ایموجی ممکن است یک شانه بالا انداختن ساده باشد اما معنی آن خیلی بیشتر از این است. این شکلک در دنیای آنلاین مترادف با گستاخی و طعنه و کنایه است.

با آنکه نسخه‌های زیادی از این ایموجی وجود دارد اما اولین آنها ایموجی یک زن بود. درنتیجه به آن به عنوان «خانم رئیس» نیز ارجاع داده می‌شود، که به معنی زن خودساخته و مستقل است که کسب و کار خودش را اداره می‌کند.

72054109

5. از پشت خنجر زدن

61373645

مار همواره نمادی از حیله گری بوده است و حالا هم برای کسی که از پشت خنجر می‌زند در شبکه های اجتماعی اکثرا از این ایموجی استفاده می‌شود.

در سال ۲۰۱۸ صفحه توییتر کیم کارداشیان پر از ایموجی مار و موش شد، زیرا دنبال کنندگان ادعا کردند که او به مدت دو سال تیلور سوییفت را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

6. ترسیدن

با آنکه ایموجی «ماه خندان» ممکن است معصوم و بی‌گناه به نظر برسد، اکنون به‌طور گسترده زمانی استفاده می‌شود که کاربر می‌خواهد بگوید از چیزی ترسیده است.

Emojings می‌نویسد: «به‌طور عمومی به عنوان ترسیدن از چیزی، یا انتقال احساسات مختلف وسوسه آمیز و کنایه آمیز استفاده می‌شود.»

45402148

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: