روغن خانگی و کاملا طبیعی برای از بین بردن چین و چروک زیر چشم | بدون هزینه جوان بمان

روغن طبیعی که برای سیاهی و چین و چروک زیر چشم معجزه می کند!

کدخبر : 3906
سایت سرگرمی روز :

رفع سیاهی دور چشم: هیچ کس چهره افسرده و خسته را دوست ندارد، تیرگی و گودی زیر چشم باعث می شود که چهره خسته و افسرده به نظر برسد. یکی از روش های درمان تیرگی زیر چشم استفاده از ماسک خانگی و روغن طبیعی است.

ماسک دور چشم یکی از راه‌های درمان گودی، تیرگی و سیاهی دور چشم است که می توانید به سادگی و به روش‌های خانگی آن را تهیه کنید. از بین بردن گودی دور چشم با روغن جزو بهترین روش‌ها برای زیبایی شما است.

عوامل بسیاری باعث گودی و تیرگی دور چشم شما می‌شود. نوشیدن زیاد الکل و حتی سیگارکشیدن باعث تیرگی دور چشم و سیاهی پوست صورت می‌شود. مصرف الکل عضلات چشم را ضعیف می‌کند و حتی باعث تاری دید هم می‌شود. سیگار می‌تواند منجر به سندروم خشکی چشم و حتی آب مروارید و تیرگی و سیاهی دور چشم شود. معمولا افراد سیگاری مبتلا به گودی دور چشم می‌شوند. خستگی استرس و فشار کاری هم در تیرگی پوست و دور چشم بسیار تأثیرگذار است.

از بین بردن گودی دور چشم

رفع سیاهی دور چشم، استفاده از ماسک‌های خانگی در کم‌کردن اثرات سیاهی، تیرگی و گودی دور چشم و حتی درمان آن مؤثر است. طرز تهیه ماسک‌های خانگی بسیار ساده است.

ماسک دور چشم با روغن نارگیل

روغن نارگیل برای رفع تیرگی و سیاهی پوست دور چشم بسیار مفید است. شاید بتوان گفت که این روغن یکی از مفیدترین و مؤثرترین روغن‌ها در درمان تیرگی و سیاهی دور چشم است. کافی است چند قطره از روغن نارگیل را بر روی دستان خود ریخته و به‌آرامی آن را در زیر چشم ماساژ دهید.

رفع سیاهی دور چشم، برای اینکه خیلی سریع‌تر شاهد درمان تیرگی دور چشم باشید، بهتر است برای مدتی هر روز این کار را انجام دهید. سعی کنید ماساژ روغن نارگیل را به‌آرامی و در آرامش کامل انجام دهید. روغن نارگیل در تقویت پوست صورت و جلوگیری از افتادگی پوست بسیار تأثیرگذار است.

ماسک دور چشم بادام و عسل

رفع سیاهی دور چشم، علاوه بر روغن نارگیل، روغن بادام هم در مجموعه ترمیم‌کننده‌ها برای سیاهی، تیرگی و گودی دور چشم قرار دارد. روغن بادام خاصیت مرطوب‌کنندگی بسیار زیادی برای پوست دارد؛ بنابراین معمولاً استفاده از این روغن در درمان تیرگی پوست توصیه می‌شود.

روغن بادام به طور معجزه‌آسایی سبب محوشدن تیرگی‌ها و چین‌وچروک پوست می‌شود. حالا اگر روغن بادام را با کمی عسل ترکیب کنید، به یکی از بهترین ماسک‌های دور چشم برای رفع سیاهی، گودی و تیرگی پوست دور چشم دست پیدا کرده‌اید. ماسک روغن بادام و عسل در ازبین‌بردن پف دور چشم نیز بسیار مؤثر است. شما می‌توانید از این ماسک هر شب استفاده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: