تست هوش | تست هوش روز

تست هوش | فقط یک نابغه میتونه با دلیل عدد بعدی رو درست بگه

اگه نابغه ای، بگو عدد بعدی چیست؟

کدخبر : 5417
سایت سرگرمی روز :

تست هوش یک مجموعه از سوالات و تمرین های روان‌سنجی است که به منظور اندازه گیری قابلیت های شناختی یک فرد و هوش وی طراحی شده است. در تست هوش ، افراد با پاسخ دادن به سوالات مختلفی که در زمینه های مختلف شامل منطق، حافظه، دقت و سرعت عمل، محاسبات ریاضی و غیره قرار دارند، باید هوش خود را نشان دهند. تست هوش ابزاری است که برای مقایسه هوش افراد با یکدیگر استفاده می شود. با استفاده از این ابزار، می توان به راحتی میزان هوش یک فرد را اندازه گیری کرد و با دیگران مقایسه کرد. به طور کلی، افرادی که در تست هوش عملکرد بهتری داشته باشند، به عنوان افراد با هوش بالا شناخته می شوند. استفاده از تست هوش در حوزه های مختلفی از جمله روانشناسی، آموزش و انتخاب نیروی کار بسیار رایج است. با استفاده از این تست، می توان به راحتی میزان هوش یک شخص را بررسی کرد و مدیریت منابع انسانی، انتخاب رشته تحصیلی و تشخیص بیماری های شناختی و روانی را انجام داد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

تست هوش انواع و اقسام مختلفی دارد. تست هوش سنین مختلف متفاوت و در سطوح مختلفی وجود دارد. انجام یک تست هوش معتبر یکی از اولین راه‌های سنجش میزان بهره هوشی یا همان آی کیو یا هوش هیجانی است. ما در سایت سرگرمی روز جذاب ترین تست هوش را برای شما قرار میدهیم. شم امیتوانید انواع تست هوش را در بخش سرگرمی و در ادامه مطلب ببینید.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش:

پاسخ تست هوش با معادله ریاضی ساده: دستورالعمل ها و درخواست ها را به روشی منطقی و متفکرانه با استفاده از عملیات اساسی تجزیه و تحلیل کنید. اعدادی که روی تصویر هستند به طور مداوم انتخاب می شوند. برای تفکیک آن، روش‌های متعددی وجود دارد، اما می‌توانید x توان y را در نظر بگیرید. در اینجا x از 2 شروع می شود و در حالت بعدی x + 1 می گیرد. Y در سمت خود بین 3 و 2 متناوب است. برای واضح تر: 2³ = 8، 3² = 9، 4³ = 64، 5² = 25، … و غیره. با پیروی از این قانون، مطمئناً خواهید دید که پاسخ مورد نظر 7² = 49 است. آیا این تکنیک را پیدا کردید؟

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • لیانا
    0

    عزیزم من هنوز توان رو نخوندم تازه دارم میرم ششم ابتدایی. ایشالا یه سال دیگه بعد امتحان تیزهوشان که شاید قبول شم، اینا رو یاد میگیرم. شاید یه بچه دبستانی نابغه باشه اما هنوز توان رو یاد نگرفته. 👎👎😒😒😒