عفونت‌های بدنتان را به این ادویه بسپارید

نتیجه یک بررسی نشان می‌دهد که دارچین می‌تواند گزینه خوبی برای مقابله با مقاومت آنتی بیوتیکی باشد.

کدخبر : 6058
سایت سرگرمی روز :

عفونت‌های بدنتان را به این ادویه بسپارید

نتیجه یک بررسی نشان می‌دهد که دارچین می‌تواند گزینه خوبی برای مقابله با مقاومت آنتی بیوتیکی باشد.

نتیجه یک بررسی نشان می‌دهد که دارچین می‌تواند گزینه خوبی برای مقابله با مقاومت آنتی بیوتیکی باشد. آنتی بیوتیک‌ها از اولین دوره‌ای که مورد استفاده قرار گرفتند جان تعداد بی‌شماری از انسان‌ها را نجات داده‌اند، اما با گذر زمان تعداد فزاینده‌ای از گونه‌های باکتری به آنتی بیوتیک‌ها مقاوم شده‌اند.

در حقیقت، عفونت‌هایی که زمانی به راحتی قابل درمان بوده‌اند اکنون در برابر آنتی بیوتیک‌ها مقاوم شده‌اند و این روند امروزه به یک مشکل رو به رشد جهانی تبدیل شده است. سازمان جهانی بهداشت (WHO) بحران مقاومت آنتی بیوتیکی را یکی از بزرگترین تهدید‌های سلامت جهانی، امنیت غذایی و رشد و توسعه خوانده است. به همین دلیل ضرورت دارد تا روش‌های موثری برای مقابله با عفونت‌ها بدون نیاز به مصرف آنتی بیوتیک‌ها به کار گرفته شود.

اکنون گروهی از محققان استرالیایی به بررسی تاثیر دارو‌های سنتی پرداخته‌اند و به تازگی دارچین را مورد مطالعه قرار داده‌اند.

منبع عصرایران

درمان چین و چروک پوست

دارچین از ادویه هایی می باشد که برای پوست خاصیت های فراوانی دارد، یکی از خاصیت های دارچین برای پوست رفع چین و چروک های موجود بر روی پوست می باشد. دارچین به دلیل اینکه باعث بهبود جریان خون در زیر پوست و افزایشش اکسیژن رسانی به پوست می شود برای کاهش و رفع چین و چروک های پوست بسیار مناسب است.

خواص دارچین برای مردان

دارچین دارای خواص بسیاری برای باروری در آقایان می باشد به همین جهت توصیه می شود کسانی که مشکلاتی مانند اختلال در نعوذ و میل جنسی پایین دارند از دارچین در رژیم غذایی خود بیشتر استفاده کنند. علاوه بر این مطالعات نشان داده است که مصرف دارچین می تواند به درمان ناباروری مردان نیز کمک کند.

کاهش وزن و لاغری با دارچین

یکی دیگر از خاصیت های دارچین این است که این ادویه می تواند به کاهش وزن و لاغری نیز کمک شایانی کند. دارچین از ادویه هایی می باشد که می تواند باعث کاهش اشتها شود و در نتیجه به لاغری کمک کند. توجه داشته باشید برای لاغری و کاهش وزن حتما باید از یک برنامه غذایی مناسب تحت نظر کارشناس تغذیه استفاده کنید تا نتیجه دلخواه را بگیرید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • علی
    0

    عالی