تست هوش | تست هوش روز

تست هوش | میتونی زیر 6 ثانیه ساقدوش خبیثی که لباس عروس خانومو خراب کرده رو پیدا کنی؟

فقط کسانی که چشمان تیز بینی دارند میتونند 5 ثانیه ای بگن کدوم ساقدوش لباس عروس رو کثیف کرده است.

کدخبر : 6148
سایت سرگرمی روز :

تست هوش یک مجموعه از سوالات و تمرین های روان‌سنجی است که به منظور اندازه گیری قابلیت های شناختی یک فرد و هوش وی طراحی شده است. در تست هوش ، افراد با پاسخ دادن به سوالات مختلفی که در زمینه های مختلف شامل منطق، حافظه، دقت و سرعت عمل، محاسبات ریاضی و غیره قرار دارند، باید هوش خود را نشان دهند. تست هوش ابزاری است که برای مقایسه هوش افراد با یکدیگر استفاده می شود. با استفاده از این ابزار، می توان به راحتی میزان هوش یک فرد را اندازه گیری کرد و با دیگران مقایسه کرد. به طور کلی، افرادی که در تست هوش عملکرد بهتری داشته باشند، به عنوان افراد با هوش بالا شناخته می شوند. استفاده از تست هوش در حوزه های مختلفی از جمله روانشناسی، آموزش و انتخاب نیروی کار بسیار رایج است. با استفاده از این تست، می توان به راحتی میزان هوش یک شخص را بررسی کرد و مدیریت منابع انسانی، انتخاب رشته تحصیلی و تشخیص بیماری های شناختی و روانی را انجام داد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

تست هوش انواع و اقسام مختلفی دارد. تست هوش سنین مختلف متفاوت و در سطوح مختلفی وجود دارد. انجام یک تست هوش معتبر یکی از اولین راه‌های سنجش میزان بهره هوشی یا همان آی کیو یا هوش هیجانی است. ما در سایت سرگرمی روز جذاب ترین تست هوش را برای شما قرار میدهیم. شم امیتوانید انواع تست هوش را در بخش سرگرمی و در ادامه مطلب ببینید.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش:

پاسخ آزمون هوش تصویری شناخت ساقدوش خرابکار

همان طور که در عنوان آزمون مطرح شده برای یافتن این خرابکار نیازمند چشمانی تیز بین هستید،با کمی دقت به راحتی متوجه می شوید که ساقدوش اول از سمت راست لباس عروس را کثیف کرده است،چون پاهای وی گلی می باشد.

 

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • ناشناس
    1

    من تو ۲ ثانیه پیدا کردم و ۱۵ سالمه