تست هوش | تست هوش روز

تست هوش | فقط چند درصد از آدما تونستن زامبی رو بین خانواده تشخیص بدن

کدوم یکی از اعضای خونواده مرده و تبدیل به یک زامبی شده است؟

کدخبر : 6621
سایت سرگرمی روز :

تست هوش یک مجموعه از سوالات و تمرین های روان‌سنجی است که به منظور اندازه گیری قابلیت های شناختی یک فرد و هوش وی طراحی شده است. در تست هوش ، افراد با پاسخ دادن به سوالات مختلفی که در زمینه های مختلف شامل منطق، حافظه، دقت و سرعت عمل، محاسبات ریاضی و غیره قرار دارند، باید هوش خود را نشان دهند. تست هوش ابزاری است که برای مقایسه هوش افراد با یکدیگر استفاده می شود. با استفاده از این ابزار، می توان به راحتی میزان هوش یک فرد را اندازه گیری کرد و با دیگران مقایسه کرد. به طور کلی، افرادی که در تست هوش عملکرد بهتری داشته باشند، به عنوان افراد با هوش بالا شناخته می شوند. استفاده از تست هوش در حوزه های مختلفی از جمله روانشناسی، آموزش و انتخاب نیروی کار بسیار رایج است. با استفاده از این تست، می توان به راحتی میزان هوش یک شخص را بررسی کرد و مدیریت منابع انسانی، انتخاب رشته تحصیلی و تشخیص بیماری های شناختی و روانی را انجام داد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

تست هوش انواع و اقسام مختلفی دارد. تست هوش سنین مختلف متفاوت و در سطوح مختلفی وجود دارد. انجام یک تست هوش معتبر یکی از اولین راه‌های سنجش میزان بهره هوشی یا همان آی کیو یا هوش هیجانی است. ما در سایت سرگرمی روز جذاب ترین تست هوش را برای شما قرار میدهیم. شم امیتوانید انواع تست هوش را در بخش سرگرمی و در ادامه مطلب ببینید.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش:

پاسخ آزمون هوش تصویری فرد زامبی در خانواده

احتمالا خیلی ها پدر را به عنوان زامبی معرفی کرده اند و دلیلشان هم وجود موجوداتی شبیه کرم در غذای وی می باشد،ولی باید گفت که کرم جدیدا به یک غذای پروتئین دار در سطح جهانی تبدیل شده است و خیلی از کشورها به دنبال جایگزینی این گونه موجودات به جای گوشت های مرسوم هستند،کسی که زامبی شده پسر کوچک خانواده می باشد،به انگشتی که در بشقاب وی موجود است دقت کنید.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: