فال | فال قانون جذب روز

فال قانون جذب 29 مردادماه | فال قانون جذب شخصی امروز شما چه سورپرایزی برایتان دارد؟

فال قانون جذب روز خود را در سایت سرگرمی روز دنبال کنید.

کدخبر : 6825
سایت سرگرمی روز :

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین

متن فال:

فرزانگان باستان در هزاران سال پیش ما را به شکرگزاری سفارش کرده اند. دینی نیست که به شکرگزاری اهمیت نداده باشد. همه حکیمان و ناجیان جهان در آموزه های خود کاربرد شکرگزاری را نشان داده اند. یقینا برای همین است که انیشتن روزی هزار بار می گفت: شُکر!

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

برای ایجاد یک تغییر، باید به مسائل، آن گونه که آرزو دارید باشند، بنگرید نه آن گونه که در واقع هستند:

این رازی است که تنها افراد موفق می دانند و در کتاب های علمی با عنوان "تجسم دیداری" از آن یاد می شود. مایکل فلپس هر شب قبل از خواب خود را برنده تجسم می کرد. همان گونه که می بینید وی در حال حاضر پرافتخارترین قهرمان تاریخ بازی‌های المپیک و دارنده ۲۲ مدال شنا است. به منظور تأثیر هر چه بیشترِ تفکرات مثبت بر روی اتفاقات، بایستی نادیده بگیرید که چه کارهای دشواری هستند - و هم چنین به این که دیگران شما را چگونه می بینند کاملاً بی توجه باشید. و تنها تمام تمرکز خود را حول این محور بگنجانید که دوست دارید چه اتفاقاتی برایتان به وقوع بپیوندند.

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

متن فال:

بر شیر بتاز تا ناپدید شود. فرار کن تا دنبالت کند.

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین تیر

متن فال:

همواره به خاطر داشته باشید از آنجایی که هر اندیشه ای باید عینیت یابد، فکر بیماری نیز بیماری می آورد.

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین مرداد

متن فال:

انسان، نخست شکست یا موفقیت، و غم یا شادی خود را در صحنه خیال می بیند. آنگاه، شکست یا موفقیت، و غم یا شادی او عینیت می یابد.

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

متن فال:

برای تغییر زندگی، برخی مواقع مجبوریم که تصمیم بگیریم به جای این که مجبور به تحمل ناخوشی ها باشیم، خوشبختی را به زندگی مان بیاوریم. تنها راه برای انجام این کار این است که قدر هر چیزی را در زندگی بدانیم؛ مهم نیست چه باشد.

وقتی شروع به تمرکز روی جنبه ی مثبت و روشن امور می کنیم، قانون جذب پاسخ ما را با کپی کردن این افکار تازه در زندگی، می دهد. اتفاقات خوب شروع به رخ دادن می کنند و همین طور اتفاق خوب است که می افتد.

فال قانون جذب

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین مهر

متن فال:

لعن و نفرین، به خود دشنام دهنده باز می گردد! اگر انسانی برای کسی بدبختی بخواهد، بی تردید بدبختی به سراغ خود او خواهد آمد. اگر بخواهد به کسی کمک کند تا به موفقیت برسد، همانا راه موفقیت خود را هموار کرده است.

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

متن فال:

جمله تاکیدی:

به آنچه پیش روی تو است با اعجاب بنگر!

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین آذر

متن فال:

واژه ی «اگر» فرکانس نیرومندی از شک با خود دارد. وقتی درباره ی خواسته ی خود فکر یا صحبت می کنید، واژه ی «اگر» را از جملات خود حذف کنید. قبول دارید وقتی از واژه ی «اگر» استفاده می کنید، درواقع اعتقاد ندارید که خواسته تان به شما تعلق دارد؟

وقتی با «اگر» شک را از خود ساطع می کنید، قانون جذب نمی تواند خواسته تان را به شما بدهد. زمانی که درباره ی خواسته ی خود فکر یا صحبت می کنید، از «وقتی» استفاده کنید؛ «وقتی این اتفاق بیفتد،» «وقتی این کار را بکنم،» «وقتی آن جا باشم،» «وقتی بشود،» «وقتی آن را به دست آورم.» وقتی، وقتی، وقتی!

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین دی

متن فال:

برای خنثی کردن پیشگویی شر، باید ذهنی بسیار نیرومند داشت. شاگرد باید به تاکید ندا دردهد که: «هر پیشگویی کاذب ناپدید می گردد. هر مشیتی که پدرم در آسمان مقدر نکرده باشد از هم می پاشد و به فنا می انجامد. و آرمان الهی هم اکنون انجام خواهد پذیرفت.»

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین بهمن

متن فال:

مخاصمه را ترک کن، پیش از اینکه به مجادله برسد!

فال قانون جذب ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

متن فال:

چگونه «راز» روند بیماری من را تغییر داد.

در جولای سال ۲۰۱۳، پزشکان بیماری سرطان وخیمی را در من تشخیص دادند. با انجام شیمی‌درمانی و پرتودرمانی در مدت ۷ ماه، نتیجه بررسی بیماری در ماه مِی ۲۰۱۴ تایید کرد که هیچ یک از درمان‌های انجام شده تاثیری در بهبود روند بیماری در من نداشته است!

سلول‌های سرطانی اجازه نمی‌داد که داروها و روش‌های درمانی مختلف بتوانند تاثیری در روند سلامتی من داشته باشند. در ماه ژون به من گفته شد که شانس زنده ماندن من به ۲۵% است. با شنیدن این خبر از پزشکان، دنیا روی سرم خراب شد.

اکنون به شیمی‌درمانی‌های قوی‌تری نیاز داشتم. این آخرین روش درمانی پیشنهادی برای من بود، که اگر جواب نمی‌داد، دیگر همه چیز تمام می‌شد.

اواخر ماه ژون، یکی از دوستانم به من توصیه کرد که فیلم راز را ببینم. تاریخ شیمی‌درمانی من اواخر جولای بود. عصر روز ۳۰ ژون این فیلم را تماشا کردم.

تاریخ و زمان دقیق آن روز را دقیقا به خاطر دارم چون بعد از آن همه چیز عوض شد، بیماریم، نگاهم به زندگی و همه چیز.

من همیشه آن تمرین را که توضیح می‌داد اگر بیماری را آسان بگیریم، نمی‌تواند تاثیری در زندگی ما داشته باشد را به یاد می‌آوردم. این تمرین انگیزه‌ی زیادی به من داد. لیستی از چیزهایی که باید به خاطرش سپاسگزاری می‌کردم را تهیه کردم و بابت هر یک از آنها از خدا قدردانی کردم. هر روز سپاسگزاری را انجام می‌دادم و هر بار که افکار منفی به سراغم می‌آمد، سریعا آن را با افکار مثبت جایگزین می‌کردم.

هر کسی مرا می‌دید می‌گفت چقدر تغییر کرده‌ام و مهربان‌تر شده‌ام.

دو بار شیمی درمانی در ماه جولای انجام دادم و منتظر بررسی نتیجه اسکن بودم. دکتر به من هشدار داد که شیمی‌درمانی‌های انجام شده به هیچ عنوان نمی‌تواند تضمین کند که بیماری من درمان شده است. تا زمانی که نتیجه بررسی اسکن بیاید من هر روز برای بهبود بیماریم سپاسگزاری انجام می‌دادم.

هفته بعد کلماتی شگفت‌آوری از پزشکم شنیدم. او به من گفت که به صورت کامل بهبود یافته‌ام و همه چیز نرمال است.

نمی توانستم باور کنم، حتی پزشکم هم شگفت‌زده بود.

من اکنون باید درمان‌هایم را تکمیل کنم تا به صورت کامل از این بیماری رها شوم. اکنون بیش از هر زمان دیگری می‌دانم که اینها را مدیون راز هستم. از زمانی که سپاسگزاری را انجام می‌دهم، اتفاقات مثبت زیادی برای من و خانواده‌ام رخ داده است. اما بزرگترین اتفاق، سلامتی من است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: