دعایی برای جذب خواستگار زیاد | این دعارو بخوان در کمترین زمان نتیجه اش را ببین

دعای خواستگاری مجرب و بهترین دعا برای جذب یا بازگشت خواستگار موردعلاقه یا دریافت پاسخ مثبت در خواستگاری را، میتوان از دل قرآن استخراج کرد.

کدخبر : 7371
سایت سرگرمی روز :

دعای خواستگاری مجرب و بهترین دعا برای جذب یا بازگشت خواستگار موردعلاقه یا دریافت پاسخ مثبت در خواستگاری را، میتوان از دل قرآن استخراج کرد.

دعای مجرب خواستگار و آسان شدن امر ازدواج

یکی از بهترین ها به عنوان "دعای خواستگار مورد علاقه" و "دعای مجرب زیاد شدن خواستگار " خواندن سوره فرقان به شکلی است که در ادامه گفته شده است.

    اگر فرد مجردی دوست دارد که ازدواج کند سه روز روزه بگیرد و در هر شب آن پیش از رفتن به رختخواب 21 بار آیات 74 -76 سوره فرقان را بخواند و از خداوند بخواهد تا خواسته اش را برآورده سازد خداوند امر ازدواج او را آسان میکند.(مستدرک الوسائل، ج14، ص211)

دعای خواستگاری فوری و جذب خواستگار فراوان

یکی از بهترین دعاها برای آمدن خواستگار، دعای بخت گشایی روی پوست آهو می باشد که از پیامبر اکرم (ص) روایت شده است. حتما درمورد سوره احزاب و بخت گشایی قوی شنیده اید و میدانید که خواندن سوره احزاب برای ازدواج بسیار سفارش شده است. روش انجام بخت گشایی پوست آهو به شرح زیر است.

حضرت محمد(ص) میفرمایند:

  •     اگر سوره احزاب را بر پوست اهویی بنویسند و در ظرف کوچک شیشه ای قرار دهند و در منزل بگذارند، خواستگاران دختر او و خواهران و بستگان او زیاد شوند و میل و رغبت دیگران به دختر زیاد شود هر چند فقیر و درمانده باشد(تفسیرالبرهان، ج4، ص407)

گرفتن جواب مثبت در خواستگاری

یک دعا برای گشایش بخت که ردخور ندارد و برای باز کردن بخت پسر مجرد فوری و سریع الاجابه می باشد، دعایی است که از پیامبر اکرم (ص) نقل شده و برای انجامش باید اینگونه عمل کنید:

  •     هر کس سوره (طه) را بنویسد و در پارچه سبزی قرار داده و به خواستگاری برود، خواستگاری اش رد نمی شود و حاجتش برآورده می شود..(تفسیرالبرهان، ج3، ص696)

آسان شدن ازدواج و خواستگاری معشوق

دعای باز شدن بخت دختر سن بالا و دعا برای پسندیدن خواستگار را هم میتوان به عنوان دعای تضمینی برای امدن خواستگار به شیوه ای که امام صادق(ع) سفارش فرمودند، پیشنهاد داد.

امام صادق (ع) می فرمایند:

  •     هر کس که خواستگاری ندارد یا به خواستگاریش جواب نمی دهند سوره طه را بنویسد و بشوید و آب آن را بر صورت خود بریزد، خداوند ازدواجش را آسان می کند.» (تفسیرالبرهان، ج3، ص696)

دعای حاجت قوی برای جذب خواستگار، بخت گشایی و هر حاجت مهم دیگر

به جهت مطالب عظیم و بزرگ صد بار بگویید:

  •     «طه» و یک بار سوره «قل هو الله احد» را بخواند
  •     و باز صد مرتبه بگوید «طه» و یک مرتبه سوره «قل هو الله » را بخواند تا هفت بار این را تکرار کند،
  •     همین که هفت مرتبه «توحید» و هشتصد بار«طه» تمام شد بعد از آن 17 بار سوره «قل هو الله احد» را تا آخر بخواند خداوند مطلب و حاجت او را براورده می کند و بی شک عمل خواهد شد.
  •     این از مجربات است و آزموده شده است.(کشکول ارومیه ای، ص312)
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: