قیمت طلا | قیمت روز طلا

قیمت طلا در مسیر افزایشی | قیمت روز طلا 7 آبان ماه 1402

قیمت امروز طلا در تهران و جهان، برای اطلاع از قیمت طلای ۱۸ عیار، ۲۴ عیار؛ انس جهانی و اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت طلا وارد سایت اقتصاد آنلاین شوید.

کدخبر : 8260
سایت سرگرمی روز :

طلا یکی از قدیمی‌ترین و پرآوازه‌ترین فلزات جهان است که اغلب در صنعت جواهرسازی، داروسازی و الکترونیک به کار می‌رود. قیمت طلا به شدت تحت تأثیر عواملی مانند تقاضا و عرضه، تورم، نرخ ارز، سیاست های بین‌المللی و غیره قرار دارد. با افزایش تقاضا و کاهش تولید، قیمت طلا افزایش خواهد یافت و بالعکس. از آنجا که طلا به عنوان یک رابطه مناسب بین پول های مختلف شناخته شده است، تغییرات در نرخ ارزها همچنین می‌تواند بر قیمت طلا  تأثیر بگذارد. در نتیجه، قیمت طلا به دلیل تاثیرات متعددی که بر آن دارد، به طور مداوم تغییر می‌کند و معمولاً بر اساس اونس آن در بازار جهانی محاسبه می‌شود. در ادامه بروزترین اخبار و قیمت طلا را مشاهده میکنید

قیمت امروز طلا در تهران و جهان، برای اطلاع از قیمت طلای ۱۸ عیار، ۲۴ عیار؛ انس جهانی و اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت طلا وارد سایت سرگرمی روز شوید.

قیمت هر گرم طلا

قیمت امروز طلا

قیمت طلا نرخ طلا میزان تغییر

قیمت انس طلا در بازار امروز ۲۰۰۷ دلار ۰٫۰۳ +

قیمت مثقال طلا در بازار امروز ۱۰٫۹۷۰٫۰۰۰ ۸۸۴۹۱٫۹۶ +

قیمت طلای ۱۸ عیار در بازار امروز ۲٫۵۳۲٫۵۰۰ ۲۰۴۳۴٫۲۵ +

قیمت طلای ۲۴ عیار در بازار امروز ۳٫۳۷۶٫۰۰۰ ۲۷۳۶۲٫۸۲ +

قیمت طلای ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا امروز ایران اعلام شد. قیمت طلای ۱۸ عیار در بازار امروز طلای ایران نسبت به روز گذشته نوسان قیمتی داشت و افزایش قیمت ثبت کرد.

بر این اساس قیمت طلای ۱۸ عیار امروز تهران به ۲ میلیون و ۵۳۲ هزار ۵۰۰تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۲۰۴۳۴٫۲۵ تومان افزایش داشته است. قیمت گرم طلای ۲۴ عیار ۳ میلیون و ۳۷۶ هزار تومان اعلام شد. همچنین هر اونس طلا در بازارهای جهانی۲۰۰۷ دلار به فروش می رسید. گفتنی است، قیمت امروز مثقال طلا به ۱۰ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت طلای ۱۸ عیار آنلاین

 قیمت طلای ۱۸ عیار لحظه ای  امروز دو میلیون و پانصد سی و دو هزار و پانصد تومان (۲٫۵۳۲٫۵۰۰) اعلام شد که نسبت به روز گذشته۲۰۴۳۴٫۲۵ تومان افزایش داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: