ساق پاهاتو تو کمتر از یک هفته با این روش لاغر و زیبا کن

برخی افراد به دنیال لاغری کردن ساق پاها و داشتن ساق پای خوش فرم هستند، 11 تمرین ورزشی بسیار مناسب برای داشتن ساق پایی زیبا و لاغر کردن ساق پاها وجود دارد.

کدخبر : 8536
سایت سرگرمی روز :

برخی افراد به دنیال لاغری کردن ساق پاها و داشتن ساق پای خوش فرم هستند، 11 تمرین ورزشی بسیار مناسب برای داشتن ساق پایی زیبا و لاغر کردن ساق پاها وجود دارد.

10  تمرین ورزشی برای لاغر شدن ساق پا

1. پرش با دمبل:

این یک ورزش بسیار ساده اما موثر است. دمبل ها را در کنارتان با یک پا در مقابل دیگری در موقعیت لانگ در دست بگیرید و بلند شوید و پا ها را عوض کنید.

2. بالا آوردن ساق:

پا های خود را به اندازه عرض شانه ها از هم باز کنید، پاشنه های خود را بلند کنید و سپس پایین بیاورید. می توانید برای افزایش تاثیر از دمبل استفاده کنید و دقت کنید که بدنتان صاف بالا برود و به جلو یا عقب خم نشود.

3. دویدن روی پله ها برای لاغری کردن ساق پا:

این کاری است که می توانید هر جا و هر زمانی انجام دهید و فقط سعی کنید این کار را چند بار در هفته و به مدت 10 - 15 دقیقه انجام دهید و تفاوتش شما را متعجب خواهد کرد و البته اگر مشکلی در زانو ها و یا قوزک پا دارید باید از انجام این تمرین صرف نظر کنید.

4. اسکات پیستول برای ساق پاها:

دست هایتان را در سطح شانه و موازی با کف نگه دارید و یک پا را بلند کنید و تا جایی که می توانید بدن خود را پایین بیاورید و مکث کنید، بایستید و سپس پاها را تغییر دهید.

5. معکوس لانگ دمبل برای خوش فرمی ساق پا:

دمبل ها را در کنار بدن خود بگیرید و برای لانگ یک قدم به عقب بردارید و دقت کنید که پای جلویی تان در زاویه 90 درجه باشد و عقب و سپس پاها را عوض کنید.

6. اسکات جام برای لاغر کردن ساق پاها:

این یک تمرین پیچیده است که چند گروه ماهیچه را پوشش می دهد. دمبل ها را در کنار سینه خود قرار دهید و تا جایی که می توانید بدن خود را پایین بیاورید، مکث کنید و به حالت اولیه خود باز گردید.

7. راه رفتن با نوک پا:

دمبل ها را در کنار بدن خود نگه دارید و پاشنه های پایتان را بلند کنید و یک دقیقه روی انگشت های پایتان راه بروید و استراحت کنید و بعد مجددا این تمرین را تکرار کنید.

8. بالا بردن ساق نشسته:

برای این تمرین می توانید از تجهیزات ورزشی خاص یا فقط یک صندلی استفاده کنید. فقط دقت کنید که ارتفاع صندلی به شما این امکان را می دهد که با زاویه 90 درجه زانو بزنید و پاشنه پایتان را بلند کنید و سپس پایین بروید.

9. طناب زدن برای لاغر کردن ساق پا:

این یک تمرین عالی نه تنها برای ساخت پا ها است، بلکه برای آمادگی قلبی و تعادل هم مفید است. موسیقی مورد علاقه خود را گوش کنید و از طناب زدن خود لذت ببرید.

10. کوهنوردی :

این تمرین برای پاها و تنه شما بسیار موثر است. در موقعیت شنا قرار بگیرید و یک زانو را به سمت سینه خود بکشید و به سرعت پاهای خود را عوض کنید و فقط دقت کنید که تنه محکم و پشت شما صاف بماند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: