قیمت گوشت | قیمت روز گوشت

قیمت جدید قیمت گوشت اعلام شد | قیمت روز گوشت 22 آبان ماه 1402

قیمت گوشت گوسفندی بسته بندی شده در بسته ۱گیلوگرم ۴۱۰ هزار تومان است برای خرید ران گوسفندی هم باید ۳۹۰ هزار تومان پرداخت کنید.

کدخبر : 8763
سایت سرگرمی روز :

 قیمت گوشت، باید توجه داشت که آن نیز تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. این عوامل شامل عرضه و تقاضا، هزینه‌های تولید، نرخ ارز، تغییرات قوانین و مقررات، وضعیت آب و هوا، بحران‌ها و مشکلات سلامت دام‌ها و دیگر عوامل مرتبط با صنعت دامداری و پروانه‌های بهداشتی می‌شود. همچنین، قیمت گوشت ممکن است در سطح داخلی و خارجی متفاوت باشد و قیمت صادرات و واردات می‌تواند تأثیر بسیاری بر روی قیمت در بازار داخلی داشته باشد. همچنین، عوامل فصلی نیز می‌توانند به تغییرات قیمت گوشت کمک کنند.

قیمت گوشت گوسفندی در بازار روز برای تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۲ اعلام شد که بر اساس آن هر بسته گوشت گردن گوسفندی ۱ کیلوگرم ۳۴۴ هزار تومان است.

قیمت گوشت گوسفندی بسته بندی امروز

قیمت راسته گوسفندی

قیمت راسته گوسفندی هم امروز ۳۱۰ هزار تومان اعلام شده است.

اخبار جدید قیمت گوشت گوسفندی ۱۴۰۲

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با اینکه مشکلی در تامین گوشت نداریم، گفت: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته واردات گوشت قرمز به طور منظم در حال انجام است.

علیرضا پیمان پاک افزود: روزانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ تن گوشت گرم گوسفندی و گوساله در حال توزیع است تا از این طریق کمبود داخل کشور تامین شود.

پیمان پاک از کاهش قیمت گوشت داخلی خبر داد و گفت: نرخ گوشت تولید داخل طی هفته های اخیر به سبب توزیع گوشت وارداتی کاهش معناداری داشته است.

قیمت انواع گوشت گوسفندی بسته بندی  نام محصول     وزن     قیمت / تومان

قیمت گوشت گوسفند / راسته گوسفندی مهتا پروتئین (با ارز نیمایی)      ۱ کیلوگرم     ۳۱۰,۰۰۰

قیمت گوشت گوسفند / ران گوسفندی مهتا پروتئین(با ارز نیمایی)     ۱ کیلوگرم     ۳۹۰,۰۰۰

راسته گوسفند مهتا پروتئین      ۱ کیلوگرم     ۴۱۰,۰۰۰

قیمت گوشت گردن گوسفند مهتا پروتئین      ۱ کیلوگرم     ۳۴۴,۰۰۰

منبع: اقتصاد آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: