تست شخصیت شناسی | تست خود شناسی

تست شخصیت شناسی | یکی از این سایه ها رو انتخاب کنید تا بزرگترین ترس شمارو فاش کنم

این تصویر چهار سایه وحشتناک را نشان می‌دهد که در غیرمنتظره ‌ترین مکان ظاهر می ‌شوند و بسته به شخصیت خود باید یکی را انتخاب کنید.

کدخبر : 916
سایت سرگرمی روز :

سایه 1

ترس بزرگ شما در درون ذهنتان است. شما از همه چیزهایی رنج می برید که شامل زندگی شخصی تان می شود: فردا، انجام پروژه تان، آینده. از این می ترسید که برای زندگی کردن آنچه را همیشه برای خود می خواستید به دست نیاورید و این احساس در هر قدم جدید شما را همراهی می کند و مستقیماً در آینده شما تاثیرگذار است.

سایه 2

ترس بزرگ شما مربوط به نظری است که مردم نسبت به شما دارند. قبل از هر تصمیمی، مهم نیست که چقدر ساده و پیش پا افتاده، از خود بپرسید که مردم چه فکری خواهند کرد.

سایه 3

بزرگترین ترس او در تغییرات زندگی نهفته است. بی ثباتی برای شما ناامنی می آورد و می ترسید هر چه به دست آورده اید یا شده اید به زودی از شما گرفته شود. این ترس گاهی شما را از انجام کارهای خوب برای خود باز می دارد و شما را به پشیمانی می کشاند، اما ترجیح می دهید ریسک نکنید.

سایه 4

آینده چیزی است که شما را بیشتر می ترساند. اگرچه همیشه زندگی خود را در مسیری هدایت می کنید که فکر می کنید درست است. ترس خود را با شجاعت جایگزین کنید و با آرامش خاطر و آرامش زندگی کنید تا بتوانید فردای بسیار شادتر و موفق تری خلق کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • raza
    0

    شماره ۳

  • دانیال
    0

    2