فال روز | فال روز فردا

فال روزانه 26 اردیبهشت ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال و طالع بینی فردای خود را در سایت سرگرمی روز دنبال کنید.

کدخبر : 17047
سایت سرگرمی روز :

فال روزانه فردا (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این مقاله مشاهده کنید:

 فال روزانه ماه فروردین

سعی کنید فرصت ها را از دست ندهید واگرنه در شرایط غیر قابل کنترل قرار می گیرید. پول بسیار خوبی از یک ایده فوق العاده و یا موقعیت استثنائی به دست آورید. به خاطر داشته باشید که جسارت دارید و شجاع هستید اکنون زمان اثبات آن است.

فال روزانه ماه اردیبهشت

اکنون زمان مناسبی است تا هم در خانه و هم در محیط کار به دیگران ثابت کنید تا چه اندازه توانایی دارید . در مسیر زندگی گامی سخت برایتان وجود دارد که لازم است آن را بردارید تا تمام شک و تردیدها و سردرگمی های چند روز اخیر از بین بروند.

فال روزانه ماه خرداد

امروز نمی توانید به راحتی تصمیم قطعی بگیرید مخصوصاً زمانی که امیدوار هستید، شاید این راهی است که از بحث های خشن در مورد خواسته هایتان با دیگران دوری کنید. اما ستارگان شرایط آشتی و صلح را برایتان ایجاد نمی کنند و بنابراین مسائل یمهم تر از صادق بودن با خودتان وجود دارد. این کار باعث می شود که پایه خوبی برای تمام آرزوها و امیدهایتان ایجاد شود.

فال روزانه ماه تیر

احساسات نقش مهمی را بر عهده می گیرند اما یک بار هم که شده سعی کنید عقل واحساس را با هم یکی کنید.یعنی در واقع سعی کنید بین آن چیزی که عقل می گوید صحیح است و آن چه قلب و احساس می گوید تعادل برقرار کنید.می توانید این حقیقت را بپذیرید که شما هم اشتباه می کنید.

فال روزانه ماه مرداد

امروز شما به وجهه آتشین خود باز می گردید که این امر شما را کمی بی تحمل و بی قرار می کند. احساسات شما در یک چشم به هم زدن بالا و پایین می شود، پس در یک لحظه آرام هستید و در لحظه دیگر، به شدت ناآرام می شوید. هرگونه اشاره ای به دلایل پیش رفت نکردن و شکست ها شما را عصبی کرده و هیچ گونه تحملی برای عذر و بهانه های غیر موجه آنها ندارید.

فال روزانه ماه شهریور

امروز با یک خانم رقابت می کنید.لازم نیست نگران باشید اما از آن با خبر باشید.اگر خانم مسن تری در خانواده دارید از صحبت با شما خوشحال می شود.

فال روزانه ماه مهر

مراقب فضایی که مردم آن زود رنج و حساس هستند باشید.قبل از این که روز تمام شود شما با جروبحث روبرو خواهید شد که ممکن است حتی به یاد نیاورید که موضوع آن از چه قرار است چرا که به نظر می رسد آنها از هیچ چیز به درجه انفجار رسیده اند.حقیقت این است که بعضی از مردم در پی جروبحث هستند و ممکن است که شما نیز از اخلاق آنها در امان نمانید و به بحث کشیده شوید.

فال روزانه ماه آبان

امروز نتیجه تمام تلاش های تان را می بینید وخوشحال و شاد می شوید.به جای اینکه پیروزی تان را با پیروزی دیگران مقایسه کنید،به این فکر کنید که این پیروزی برای خودتان چه اندازه بزرگ است.می توانید با همکاران رابطه خوبی برقرار کنید و دوستان زیادی پیدا کنید.

فال روزانه ماه آذر

ایده ها و عقایدتان برایتان مهم هستند ولی هر چند وقت یکبار وقایعی اتفاق می افتند که مجبورتان کنند نقطه نظر خود را عوض کنید اگر متقاعد شوید که دلیل خوبی برای این کار وجود دارد. شما باید راجع به کاری که انجامش خیلی برایتان عادی شده دوباره فکر کنید. وگرنه قدرت خود را در نگهداشتن نقطه نظرهایتان از دست می دهید.این قسمتی از رشد روانی و عرفانی شماست. و مطمئناً خودتان نیز همین عقیده را خواهید داشت.

فال روزانه ماه دی

دیگران به دلایلی بی حوصله و بداخلاق هستند. اگر نتوانید از این افراد بداخلاق دوری کنید، آن وقت مجبورید که فقط حرص بخورید و لبخند بزنید. مراقب رانندگی باشید، مخصوصاً‌ اگر در محله خودتان هم رانندگی می کنید

فال روزانه ماه بهمن

اگر مواظب نباشید ممکن است امروز ازنظر احساسی سرخورده شوید و به احساسات تان اجازه دهید که شما را به سادگی با خود بالا و پایین ببرند. شاید در مورد موقعیت خود حالت بسیار تهاجمی پیدا کنید یا کامل در مقابل کسی جبهه گیری کنید اما در هر صورت به این معنی است که دیدگاه تان آن طوری که باید واقعی نیست . در صورتیکه این مطلب را درک کنید همه اوضاع خوب می شود.

فال روزانه ماه اسفند

اگر برنامه ریزی نکنید ممکن است برای شما روز خیلی پر خرجی باشد . من می دانم که این شیوه شما نیست اما لطفاً سعی کنید که از امروز به بعد تقدم با گردش نقدی تان باشد. اگر بچه ها ناهنجار هستند سعی کنید آنها را با یک دیده چاره ساز منصرف کنید. هر کاری که می کنید به آنها باج سیبیل ندهید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: