تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | چند میوه و سبزی در این جمله پنهان شده است؟

زیر ۲۰ ثانیه بگو چندتا میوه و سبزی درون این جمله مخفی شده است؟ کنگره کشور کلمبیا تصمیم به واردات و تربیت انواع کانگورو در کناره خط ساحلی آلوده خودش گرفته است.

کدخبر : 16566
سایت سرگرمی روز :

چیستان‌ها معمولا سوالات معماگونه‌ای هستند که هوش، اطلاعات عمومی و دقت خواننده را هدف قرار می‌دهند. در برخی از سوالات شما باید اطلاعات کافی داشته باشید و در برخی دیگر نکته انحرافی سوال را دریابید. چیستانی که در ادامه خواهید دید با تمام چیستان هایی که پیش از این در مجموعه چیستان ستاره مشاهده کرده‌اید فرق دارد.

تمرکز کنید و با دقت بسیار زیاد جمله زیر را بخوانید. سوال چیستان ما این است که در جمله زیر چند میوه و سبزی پنهان شده است؟ به کلمات دقت کنید و همه میوه‌ها و سبزیجات را از درون آن بیرون بکشید. در انتهای همین متن برای ما میوه‌ها و سبزیجاتی که مشاهده کرده‌اید را بنویسید. پیشنهاد می‌کنیم برای خود زمان محدودی را قرار دهید تا از همه هوش و حواس خود بهره ببرید.

چیستان میوه و سبزی

چند میوه و سبزی در این جمله به کار رفته است؟

کنگره کشور کلمبیا تصمیم به واردات و تربیت انواع کانگورو در کناره خط ساحلی آلوده خودش گرفته است.

.

.

.

.

.

.

.

.

به نظر شما چند میوه و سبزی در این جمله پنهان شده بود؟ ۲، ۳، ۴، ۵، ۶ و …

.

.

.

.

.

.

بیشتر دقت کنید. حل این چیستان نیاز به دقت کافی در تک تک کلمات جمله دارد. بنابراین با تمام تمرکز جمله را بخوانید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ چیستان میوه و سبزی

خب با هم جمله را یکبار دیگر می‌خوانیم.

کنگره کشور کلمبیا تصمیم به واردات و تربیت انواع کانگورو در کناره خط ساحلی آلوده خودش گرفته است.

به ترتیب میوه‌ها و سبزیجاتی که در ان به کار رفته به شرح زیر است.

کنگر، کلم، به، ترب، انگور،کنار، آلو

همانطور که مشخص است ۷ میوه و سبزی در این جمله مخفی شده بود. شما چند مورد از این میوه ها و سبزیجات را یافتید. در انتهای همین مطلب برای ما نظرات خود را ارسال نمایید.

چیستان‌ها به عنوان یک فعالیت سرگرم‌کننده و آموزشی محسوب می‌شوند. آن‌ها مهارت‌های مختلفی را تقویت می‌کنند، از جمله تفکر منطقی، استدلال، حل مسئله، خلاقیت و همکاری در گروه. علاوه بر این، چیستان‌ها باعث تحریک ذهن و افزایش تمرکز و توجه می‌شوند.

برای حل چیستان‌ها، شما باید اطلاعات موجود را تحلیل کرده، الگوها و ارتباطات پنهان را تشخیص داده و به پاسخ درست برسید. بعضی از چیستان‌ها نیازمند استفاده از حافظه، اطلاعات عمومی یا مهارت‌های خاصی مانند رمزنگاری و فهم نمودارها هستند.

در مجموع، چیستان‌ها به عنوان یک چالش ذهنی جذاب و سرگرم‌کننده شناخته می‌شوند و می‌توانند فرصتی مناسب برای تمرین و تقویت مهارت‌های شناختی شما باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: