میخواین سالم و از بیماری دور بمانید؟ تو این زمان دوش بگیر

مردم ممکن است به دلایل مختلفی شب‌ها حمام کنند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به بهداشت شخصی، افزایش نشاط در صبح یا برخورداری از خوابی آرام در شب اشاره کرد، اما بهترین زمان برای حمام کردن چیست؟

کدخبر : 16727
سایت سرگرمی روز :

نشریه میرور گزارش داد، لارگونا جوزپه پزشک عمومی و مشاور پزشکی Prescription Doctor در این باره معتقد است، این مساله کاملاً شخصی است ولی از دیدگاه او استحمام در شب برای بهداشت شخصی و نیز خوابی راحت بهترین گزینه است.

همچنین حمام کردن در شب بهترین وسیله برای آرامش است و به کاهش استرس‌های ناشی از کار یا تمرین‌های ورزشی نیز کمک می‌کند و در عین حال آلودگی‌ها را که در طول روز روی بدن ایجاد شده می‌زداید و باعث می‌شود خوابی راحت‌تر به دلیل احساس تمیزی داشته باشیم، در عین حال آب گرم خود موجب خواب‌آلودگی می‌شود.

این پزشک همچنین توصیه می‌کند برای آنکه دچار مشکلات خشکی پوست و نیز جوش غرور جوانی نشوید، استحمام در شب را جدی بگیرید.

در مقابل ساشا کورمن پزشک متخصص پوست Beauty + Skin Clinic معتقد است با یک مایع شست‌وشوی صورت می‌توان از جوش غرور جوانی جلوگیری کرد و نیازی به استحمام در شب به این خاطر وجود ندارد، در حالی که حمام کردن در صبح می‌تواند باعث شادابی هرچه بیشتر پوست و بیدار کردن سلول‌های خون شود و به پوست برای خلاصی از چربی‌های متراکم‌شده در طول شب کمک شایانی کند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: