چیستان روز | چیستان باحال

چیستان روز | اون چیه که وسط پاریس و تهران پیدا میشه ولی تو مسکو و لندن نه؟

اگه بتونی این چیستان و سوال نسبتا سخت رو جواب بدی خیلی باهوشی.

کدخبر : 16768
سایت سرگرمی روز :

حل کردن چیستان و معما را می‌توان از جمله تفریحات سرگرم کننده‌ای برشمرد که نه تنها می‌توانند اوقات فراغت ما را لذت بخش کنند، بلکه برای سلامت ذهن و فکر ما نیز کارکردهایی دارند. می‌توان اینطور بیان کرد که مهم‌ترین مزیت خواندن چیستان‌ها و معماها این است که مغز را به چالش می‌کشد و نتیجه‌ی این چالش و رشد فکری مغز است.

حل کردن سوال در کودکان می‌تواند پذیرش او را برای یادگیری بالاتر برده و در بزرگسالان از بروز بیماری‌هایی همچون آلزایمر جلوگیری کند.

به طور کلی چیستان‌ها بیشتر اوقات به صورت سؤالی آغاز می‌شوند و با دادن نشانی‌های غیرمستقیم، شنونده را به پاسخ دعوت می‌کنند.

این سرگرمی در همه فرهنگ‌ها و زبان‌ها وجود داشته و مختص زبان فارسی نیست. البته زبان فارسی و زبان‌هایی که حروف نوشتاری دارند این قابلیت را خواهند داشت تا کلمات مختلف حروف یکسانی داشته و داخل هم قرار گیرند.

در نظر داشته باشید که داشتن محدودیت زمانی برای یافتن پاسخ چیستان هیجان مغز شما را افزایش می دهد و باعث بیشتر شدن سرعت عمل ذهن شما خواهد شد. به سوال موجود در تصویر به دقت نگاه کنید. اکنون سعی کنید پاسخ را در عرض پنج ثانیه حدس بزنید. برای شروع آماده هستید؟ زمان هم اکنون آغاز می‌شود: ۱، ۲، ۳…

چیستان شهرهای جهان

اون چیه که وسط پاریس و تهران پیدا میشه ولی تو مسکو و لندن نه؟

.

.

.

چیزی به ذهنتان می‌رسد؟

.

.

.

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

.

.

.

.

.

.

زمان شما تمام شد!

.

.

پاسخ را مشاهده کنید؛

پاسخ چیستان شهرهای جهان

پاسخ این چیستان حرف ر است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: