روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

روانشناسی شخصیت | مردم چقدر شمارو زیبا میدونن؟

مفهوم زیبایی ذهنی است و در فرهنگ‌ها و افراد مختلف متفاوت است.

کدخبر : 16966
سایت سرگرمی روز :

نتایج جستجو نشان می دهد که زیبایی یک استاندارد جهانی یا عینی نیست، بلکه یک ادراک ذهنی است که می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

زیبایی اغلب در چشم بیننده است، و چیزی که یک نفر زیبا می‌بیند، ممکن است دیگری نباشد.

لامپ مورد علاقه خود را  انتخاب کنید و ببینید از نظر دیگران زیبا هستید یا نه؟

اگر لامپ A را انتخاب کرده اید

نیمی از زیبایی

ظاهر شما بسیار زیباست ، اما فقط در سطح زیبا و درخشان، نمی توان آن را زیبا توصیف کرد. شما یک احساس دختر همسایه ایجاد می کنید که راحت و شیرین است. زیبایی شما به اندازه کافی "تیز" یا چشمگیر نیست که به یک مرد خوش تیپ یا یک زن زیبا تبدیل شوید. اما به طور کلی، هنوز کاملاً مطابق با "سلیقه" بسیاری از مردم است. علاوه بر این، شما شخصیتی گرم و مهربان نیز دارید، بنابراین زندگی عاشقانه شما بد نیست، زیرا بسیاری از افراد در اولین تماس با شما به راحتی تحت تأثیر قرار می گیرند.

اگر لامپ B را انتخاب کرده اید

زیبایی یخی

درست است، تو زیبایی سرد افسانه ای، زیبا و در عین حال سرد، مغرور و تسخیر ناپذیر. هر کجا که می روید، رفتار ملکه یخی را نشان می دهید که ظریف و جذاب است اما باعث می شود مردم احساس خجالتی کنند. شما نسبت به اطرافیان خود سرد هستید زیرا نمی خواهید به آنها نزدیک شوید، نیازی ندارید که آنها قضاوت کنند که آیا درست است یا غلط یا خوب یا بد، فقط آنطور که می خواهید زندگی کنید. با اینکه تعداد دوستان زیاد نیست کیفیتشون کاملا بالاست همشون میدونن خیلی دمت گرم ولی نزدیک شدن بهت کمی سخته!

اگر لامپ C  را انتخاب کرده اید

زیبایی جذاب

تقریباً همه شما را بسیار زیبا، داغ و جذاب می یابند. شما می توانید یک احساس بسیار فریبنده، هم وابسته به عشق شهوانی و هم تحریک آمیز ایجاد کنید. شخصیت شما نیز بسیار عاطفی و مستقیم است، مانند آتش سوزان در شب تاریک. نکته منفی شما این است که بسیار گرم هستید که منجر به بدخلقی می شود. در مواقع عادی، او بین مردم بسیار محبوب است، به گرمی به آنها کمک می کند و هرگز دوست ندارد در یک دایره صحبت کند. اما وقتی عصبانی هستید، بسیار ترسناک هستید، مانند تبدیل شدن به شخص دیگری.

اگر لامپ D  را انتخاب کرده اید

نه زیبایی

با عرض پوزش می گوییم که کلمه "زیبایی" هیچ ربطی به شما ندارد. به گفته بسیاری از افراد، ظاهر شما تا حدودی معمولی است، اما شخصیت شما حاوی نکات زیادی نیست که دیگران را تحت تاثیر قرار دهد. اما این خیلی روی شما تأثیر نمی گذارد، زیرا هنوز از زندگی آرام فعلی خود بسیار خوشحال و راضی هستید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • سارا
  0

  جالب بود

 • ناشناس
  0

  جالب بود و خیللی درست برای من گزینه c

 • ناشناس
  0

 • امیرعلی
  0

  سلام درست گفت ایول2🌹 !!یاهمون بی!!