تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | یک تصویر انتخاب کن تا بزرگترین کمبود زندگیت رو بگم

اگر مجبور باشید از دسته ای از بچه ها در طبقه پایین نگهداری کنید و یک شب با آنها بخوابید، کدام گزینه را انتخاب می کنید؟

کدخبر : 16973
سایت سرگرمی روز :

اگر تصویر A را انتخاب کرده اید

پول و اموال

شما بسیار اهل عمل هستید، عاشق یک زندگی مادی مجلل هستید و کسب درآمد را مهمترین هدف زندگی خود می دانید. شما به دنبال شغل و امور مالی خود هستید، فقط کسب درآمد کافی است تا شما را در تمام طول روز راضی نگه دارد. بنابراین امروزه پول با ارزش ترین چیز است. بدون آن، زندگی شما بی معنا و ناقص خواهد بود. شما درک می کنید که تنها با داشتن حقیقت می توان به روشنایی دست یافت. برای خوب زندگی کردن باید پول داشته باشی

اگر تصویر B را انتخاب کرده اید

عشق

شما در این دنیا برای عشق ارزش بیشتری قائل هستید، از جمله عشق خانوادگی، عشق بین همسران، دوستی عمیق و حتی عشق بین شما و حیوان خانگی خود (اگر دارید). برای شما، آنها واقعاً مهمترین هستند. بدون عشق، این زندگی واقعاً از نظر شما بی معنی است. شما تلاش، اشتیاق و اشتیاق زیادی را روی افرادی که دوستشان دارید سرمایه گذاری می کنید. شما مهربان، دلسوز، خونگرم و شیرین هستید. برای شما یک خانواده شاد مهمترین چیز است. اگر خانه کوچک خود را ندارید، هر چقدر هم که ثروت به دست آورید، همه چیز بیهوده است.

اگر تصویر C را انتخاب کرده اید

آزادی

او از محدود شدن متنفر است، او مانند یک پرنده، می‌تواند «پرواز» کند، بدون اینکه توسط مکان، زمان، عوامل انسانی یا شرایط خارجی کنترل شود. بنابراین، همیشه سعی می کنید اجازه ندهید احساسات یا مسائل پیش پا افتاده روی زندگی شخصی شما تأثیر بگذارد . شما می خواهید زندگی معناداری داشته باشید، کاری را که دوست دارید انجام دهید و تأثیری ماندگار از خود به جای بگذارید. شما معتقدید که هر یک از ما به تنهایی در این دنیا به دنیا آمده ایم و وقتی آن را ترک می کنیم، تنها هستیم. بنابراین، شما هر لحظه ای را که در این زندگی وجود دارد گرامی می دارید. شما نمی خواهید در حالی که هنوز زنده هستید و نفس می کشید، برای گذران زندگی سخت تلاش کنید و توسط تعصبات جامعه محدود شده اید، حتی یک لحظه را تلف نکنید.

اگر تصویر D را انتخاب کرده اید

به خودم احترام بگذار

آنچه بیش از همه برای شما ارزش قائل هستید عزت نفس شماست. او معتقد است افرادی که چهره، عزت نفس و خودآگاهی از ارزش خود را از دست می دهند بی معنی هستند و ارزش خود را از دست می دهند. شما می خواهید با صداقت، شرافت و اعتبار زندگی کنید و توسط همه به رسمیت شناخته شوید. حتی اگر موفق، ثروتمند یا خانه ای باثبات باشید، مجبور باشید نفس خود را پایین بیاورید، شرافت خود را برای دستیابی به چیزهای بی اهمیت معامله کنید، و مردم شما را تحقیر کنند، بی معنی است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • سارا
    0

    سلام ون که خواب هست😊