تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | شرلوک هولمز درونت رو بیدار کن و دزد پنگوئن رو پیدا کن

آزمون تشخیص دزد پنگوئن: اگر باهوشی بگو دزد پنگوئن کیست؟

کدخبر : 17059
سایت سرگرمی روز :

آزمون تشخیص دزد پنگوئن: آیا می توانید دزد پنگوئن را شناسایی کنید؟ تصویر سه فرد را نشان می دهد که ظاهرا در یک باغ وحش هستند. همه چیز طبیعی به نظر می رسد، اما چنین نیست. یکی از افراد موجود در تصویر پنگوئنی را دزدیده است. اکنون ما از شما می خواهیم تا دزد پنگوئن را تشخیص دهید.

آزمون تشخیص دزد پنگوئن سطح هوش شما را بر اساس تصمیمی که هنگام بررسی مسئله می گیرید آشکار می سازد. در واقع این تست راهی سرگرم کننده برای شناخت ضریب هوشی شماست. در حین حل این گونه تست ها و معماها باید مسئله را با دقت بررسی و با استفاده از مهارت های منطقی به پاسخ برسید. این نوع تست ها از معماهای معمولی جذاب­تر هستند، زیرا این بازی های سرگرم کننده با تفکر و خلاقیت حل می شوند. در آزمون تشخیص دزد پنگوئن برای رسیدن به جواب باید کمی متفاوت­تر از معمول فکر کنید. زیرا پاسخ درست در مقابل شما نخواهد بود. به هر حال، آیا آماده اید هوش خود را محک بزنید؟

آزمون تشخیص دزد پنگوئن

تصویر بالا سه شخص را می نماید. ادعا شده است یکی از این افراد پنگوئنی را دزدیده است. چالش این است تا تشخیص دهید چه کسی دزد پنگوئن است! کارشناسان می گویند حل این گونه معماها می تواند به افزایش و بهبود قدرت مغز شما کمک کند.خوب به هر حال، با پیدا کردن مغز و هوش خود را بیازمایید.

پیشنهاد می کنیم عکس آزمون تشخیص دزد پنگوئن را با دقت ببرسی کنید، چون جواب جلوی چشمان شما قرار دارد. اما نگران نباشید، برای دیدن پاسخ درست به آخر مطلب بروید.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر خستگی روحی دارید، آن را نادیده نگیرید! زیرا بر قابلیت های شناختی شما تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این روند ادامه یابد، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می گذارد. پیشنهاد می کنیم در چنین مواقع دمی تازه کنید. می توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، به دوش یا پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید، یا بازی های سرگرم کننده و معماهای چون آزمون تشخیص دزد پنگوئن را حل کنید.

جواب آزمون

اگر موفق شدید آزمون تشخیص دزد پنگوئن را حل کنید به شما تبریک می گوییم. شما واقعا از هوش بالایی برخوردارید. خوب به هر حال، اگر تا هنوز به دنبال جواب هستید، به تصویر زیر نگاه کنید:

پاسخ آزمون تشخیص دزد پنگوئن فردی است که یک ماهی مرده در پیراهنش وجود دارد. او ماهی مرده را برای غذا دادن به پنگوئن نگاه داشته است.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: