تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | میتونی تو 3 ثانیه بگی مرد از کدوم در بره زنده میمونه؟

آزمون شناسایی مسیر امن: اگر باهوشید در 13 ثانیه امن ترین مسیر را انتخاب کنید!

کدخبر : 17067
سایت سرگرمی روز :

آزمون شناسایی مسیر امن: در این پازل ذهنی، سعی کنید امن ترین مسیر خروجی را که مرد از طریق آن می تواند به سلامت فرار کند، شناسایی کنید. ادعا شده است فقط افرادی با ضریب هوشی بالا می توانند در 13 ثانیه ایمن ترین درب خروجی را انتخاب کنند. شما چطور؟

راه های زیادی برای سنجش هوش وجود دارد مثل همین آزمون شناسایی مسیر امن. شما هر روزه در فضای مجازی با آزمون های متفاوت هوشی روبرو می شوید. هر کدام از این تست ها می تواند بخشی از جنبه های شخصیتی و همچنین میزان ضریب هوشی شما را بررسی کنند. این تست ها همچنین مغز ما را به تفکر و فعالیت بیشتر وا می دارد. بنابراین بخش تفریح و سرگرمی سرگرمی روز همواره در تلاش است تا با ارائه چنین معماهایی ضمن ایجاد فضای سرگرمی برای خوانندگان خود، هر چه بیشتر آنان را با انواع تست های هوشی آشنا سازد. خوب، آیا آماده اید؟ پس بیایید آزمون شناسایی مسیر امن را شناسایی کنیم.

آزمون شناسایی مسیر امن

در تصویر بالا، شما می توانید مردی را ببیند که یک مشعل آتش در دست دارد. جلوی مرد 3 دروازه وجود دارد که هریک مسیری متفاوت است. شما باید ایمن ترین مسیر را شناسایی کنید که از طریق آن مرد می تواند با خیال راحت از جایی که در آن گیر کرده است فرار کند. آزمون شناسایی مسیر امن بینندگان را به چالش می‌کشد تا به مرد کمک کنند امن ترین راه خروجی را تشخیص دهد.

شما باید قبل از پاسخ دادن به این معما با دقت به تصویر نگاه کنید زیرا پاسخ بسیار ساده اما یافتن آن دشوار است. اما نگران نباشید، پاسخ آزمون شناسایی مسیر امن درست در بخش زیر داده شده است، بنابراین مطمئن شوید که خیلی دور نروید و تقلب نکنید!

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معما

اگر به تمام خروجی های موجود در تصویر با دقت نگاه کنید، می توانید امن ترین راه خروجی را شناسایی کنید. بنابراین، بیایید یک به یک درها را با جزئیات بررسی کنیم:

در 1: آتش بزرگی در خارج از در وجود دارد.

در 2: یک قاتل با تبر بلند و تیزی بیرون در ایستاده است.

در 3: بیرون در دمای بسیار سرد وجود دارد.

بنابراین، پاسخ آزمون شناسایی مسیر امن، در سوم است. امن ترین خروجی که شانس زنده ماندن مرد در آن زیاد است مسیر سوم و برفی است. زیرا مرد با خود یک مشعل آتش دارد، بنابراین تا زمان نجات در امان خواهد ماند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: