تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش سخت | فقط یک پوآروی واقعی میتونه گنج رو از رو نقشه پیدا کنه

معمای گنج پنهان: گنج کجاست؟ فقط 1 درصد از مردم می توانند گنج پنهان در نقشه را پیدا کنند!

کدخبر : 17068
سایت سرگرمی روز :

معمای گنج پنهان؛ فقط افرادی باهوش می توانند این معما را حل کنند. آیا می توانید گنج پنهان در نقشه را در طول 8 ثانیه پیدا کنید؟ در این پازل، یک نقشه گنج قدیمی با علائم و نشانه های خاصی وجود دارد که کاوشگران را به سمت گنج پنهان هدایت می کند. به یاد داشته باشید هر یکی از نشانه ها سرنخی برای پیدا کردن گنج است. بنابراین، آیا می توانید گنج پنهان را با استفاده از نمادها و علائم پیدا کنید؟

تست های هوش برای ارزیابی مغز ما مهم هستند. در برخی افراد دانستن سطح هوشی به آن‌ها کمک می کند تا اعتماد به نفس و روحیه خود را بهبود بخشند، بیشتر تلاش کنند و با چالش های مختلف بهتر مقابله کنند. امروزه روانشناسان و جامعه‌شناسان از این آزمون ها مانند معمای گنج پنهان برای بررسی ویژگی‌های انسانی و عوامل آن‌ها بهره می‌گیرند؛ ویژگی‌هایی مانند تاثیرات ژنتیک، اقتصاد، نژاد و غیره در میزان هوش کودکان و حتی بزرگسالان. بنابراین، ما امروز یک پازل جالب را برای شما آماده کرده ایم که در آن شما باید گنج پنهان در نقشه را پیدا کنید. پس آماده شوید و این معمای جذاب را حل کنید.

معمای گنج پنهان

این تست به عنوان یک بازی فکری برای آزمایش سطح هوش شما ساخته شده است. در نقشه گنج شما می توانید نشانه ها و نماد های مختلف را مشاهده کنید. معمای گنج پنهان بینندگان را با به چالش می‌کشد تا در 8 ثانیه گنج پنهان در نقشه را پیدا کنند. شما باید قبل از پاسخ دادن به این معما به نقشه با دقت نگاه کنید زیرا پاسخ آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست. اما به یاد داشته باشید، پاسخ معمای گنج پنهان در پایان مطلب قرار داده شده است، بنابراین مطمئن شوید که خیلی دور نروید و تقلب نکنید!

.

.

.

.

.

.

 

آیا گنج پنهان در نقشه را پیدا توانستید؟ چون زمان شما به پایان رسیده است. اگر هنوز سعی دارید گنج را پیدا کنید، دست از تلاش بردارید. ما پاسخ را در بخش زیر به اشتراک گذاشته ایم!

پاسخ معما

جواب معمای گنج پنهان: اگر کنجکاو هستید و می خواهید بدانید گنج در کجای نقشه مخفی شده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نمادهای که جلوی هم قرار دارند را به هم وصل کنید. بعد از متصل کردن آن‌ها به همدیگر می توانید ایکسی را مشاهده کنید، گنج دقیقا در نقطه تقاطع دو خط قرار دارد. به تصویر زیر نگاه کنید:

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: