تست روانشناسی | روانشناسی

تست روانشاسی شغلی | چقدر از کارت راضی هستی؟ یک سگ انتخاب کن

آیا از شغل فعلی خودت راضی هستی؟ کافیه یه سگ رو انتخاب کنی تا از نتیجه شگفت زده شوی!

کدخبر : 17587
سایت سرگرمی روز :

تست شخصیت رضایت شغلی: بسیاری از مردم پس از گذشت سال ها متوجه شدند که دیگر از کارشان احساس خوشبختی نمی کنند، از کارشان ناراضی هستند، لذا حرفه خودشان را تغییر می دهند. شما چطور؟ چه مدت است که کاری را که اکنون می کنید را انجام می دهید؟ آیا از شغل تان راضی هستید؟

تست روانشناسی رضایت شغلی

برای اینکه متوجه شوید در شغل فعلی خود راضی هستید یا نه، کافی است از بین 4 توله سگ ارائه شده در تصویر تست شخصیت رضایت شغلی انتخاب کنید. اگر فرصت داشتید کدام یک از آنها را قبول می کردید؟ پس از انتخاب خود، تفسیر تست شخصیت رضایت شغلی را بخوانید!

پاسخ تست روانشاسی رضایت شغلی

وقت آن است که حقیقت شغل خود را دریابید. آیا باید حرفه خود را تغییر دهید یا دقیقاً همان جایی هستید که قرار بود باشید؟ پاسخ در زیر آمده است.

توله سگ شماره 1

اگر اولین توله سگ را در تست شخصیت رضایت شغلی انتخاب کرده اید، لازم نیست نگران آموزش مجدد باشید، از شغل فعلی خود کاملا راضی هستید. شما آن را با هیچ چیز در جهان تغییر نمی دهید!

توله سگ شماره 2

آیا توله سگ شماره 2 را در تست شخصیت رضایت شغلی ترجیح می دهید؟ باید گفت که در حالی که از محیط و فضای شغل فعلی خود لذت می برید، خود را در حال رشد در این شغل نمی بینید. ناامید نشوید، زیرا دیر یا زود شغلی را پیدا خواهید کرد که شما را خوشحال کند.

توله سگ شماره 3

در صورت تست شخصیت رضایت شغلی: اگرچه از کاری که انجام می دهید لذت می برید، اما این شغل یا موقعیتی نیست که همیشه می خواستید. به استقامت و بهبود روابط حرفه ای خود ادامه دهید، مطمئناً کسی را خواهید یافت که شغل رویاهایتان را به شما بدهد.

توله سگ شماره 4

اگر آخرین توله سگ را در تست شخصیت رضایت شغلی انتخاب کرده اید باید گفت که در شرکت یا شغلی که در حال حاضر در آن کار می کنید خوشحال نیستید. برای یافتن موقعیت ایده آلی که می تواند در محل کار شما را خوشحال کند، جرأت کنید از فرصت هایی که در دسترس شما قرار می گیرند، استفاده کنید.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: