تست روانشناسی | روانشناسی

تست روانشناسی | اگر این نشانه هارو داری جذاب ترین صورت ما شماست

عواملی زیادی هستند که یاعث می شوند شما با هر چهره ای که دارید جذاب تر به نظر برسید، کافیست آنهارا یاد بگیرید و در زمان مناسب به کار ببرید.

کدخبر : 17680
سایت سرگرمی روز :

راز جذابیت واقعی با هر شکل و چهره ای

عوامل زیادی روی جذابیت ظاهری تاثیر گذار می باشند که فراتر از صورت و فیس هستند.

میزان مهربانی

بدون توجه به جذابیت ظاهری می‌ توان گفت که مهربانی و بخشندگی در جذابیت تأثیر بسیار زیادی دارد. اکثر افراد به طور ناخودآگاه جذب کسانی می شوند که مهربان هستند؛ البته شاید همه در وهله اول خود واقعیشان را نشان ندهند اما به هرحال مهربانی واقعی می‌ تواند عامل جذابیت باشد.

اعتماد به نفس

اگر با آنچه که هستید احساس راحتی کنید و از خودتان راضی باشید، این اعتماد به نفس باعث جذب دیگران می شود، زیرا به صورت ناخودآگاه یک نوع امنیت را در درون شما احساس می‌ کنند و آن را نشان از اعتماد بنفس و دوست داشتن خودتان می‌دانند که به شدت جذاب است.

شوخ طبعی

اگر می خواهید در جمع دیگران محبوب باشید، حتما شوخ ‌طبعی داشته باشید‌. حس شوخ طبعی باعث جذب افراد می شود. زمانی که شما شرایط شادتر و خنده دارتری را برای اطرافیان تان فراهم کنید، قطعاً از نظر آن ها جذاب تر جلوه می کنید.

میزان لبخند و نشان دادن شادی و رضایت

لبخند سیگنال خوبی به دیگران می دهد و نشان دهنده دوست داشتنی بودن و گشاده‌رو بودن شماست. طبق مطالعات انجام شده، لبخند باعث جذابیت افراد مخصوصا در خانم ها می شود‌؛ شاید خانم ها لبخند را در مردان خیلی عامل جذابیت ندانند اما این موضوع برای خانم ها جذابیت ایجاد می کند.

ساده گرفتن شرایط

راحت گرفتن شرایط و غر نزدن و استرس نداشتن، جزء مواردی است که به جذابیت شما کمک می کند. تحقیقات به اثبات رسانده که هورمون کورتیزول یا همان هورمون استرس عامل کاهش جذابیت است؛ اما شاد بودن، ریلکس بودن و راحت گرفتن امور به جذابیت شما کمک می کند‌.

داشتن وجه تشابه

ما بیشتر جذب افرادی می شویم که از نظر تربیت، ارزش ها و شخصیت به ما شبیه هستند. ما می خواهیم شریک زندگی تأیید و درکمان کند و این شباهت می تواند از لحاظ ظاهری یا از لحاظ شخصیتی باشد. زمانی که شما به فردی شباهت داشته باشید و حس مشترکی با او پیدا کنید؛ قطعاً برایتان جذاب تر خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: