قیمت دلار | قیمت روز دلار

سقوط آزاد قیمت دلار در بازار و صرافی های امروز | قیمت روز دلار 6 اردیبهشت ماه 1402

قیمت دلار روز گذشته با روند کاهشی باز شد. این اسکناس آمریکایی با ۱۴۲ تومان کاهش قیمت و با رقم ۵۱ هزار و ۶۰۱ تومان در بازار آزاد مبادله شد.

کدخبر : 1982
سایت سرگرمی روز :

قیمت دلار بر بازار های دیگر نیز تاثیر مستقیمی دارد. قیمت دلار بر بازار خودرو نیز تاثیرات زیادی داشته و باعث افزایش قیمت خودرو میشود.  قیمت دلار روز به روز رو به افزایش است و بازار قیمت دلار شاهد نوسانات زیادی است. ما در سایت سرگرمی روز جدیدترین اخبار را از قیمت دلار برای شما قرار میدهیم. در ادامه بروزترین قیمت دلار را مشاهده میکنید.

روز گذشته قیمت دلار با روند کاهشی محدودی آغاز به کار کرد. معامله‌گران این روند را موقت می‌دانند و معتقدند افزایش جریمه‌های راهنمایی و رانندگی و زیاد شدن کرایه‌ها سیگنال صعودی به دلار می‌دهد.

قیمت دلار روز گذشته با روند کاهشی باز شد. این اسکناس آمریکایی با ۱۴۲ تومان کاهش قیمت و با رقم ۵۱ هزار و ۶۰۱ تومان در بازار آزاد مبادله شد.

حرکت رفت و برگشتی قیمت دلار در کانال ۵۱ هزار تومانی به صورت یک روز در میان در فروردین‌ماه پیوسته برقرار بود. معامله‌گران امیدوارند با شروع اردیبهشت قیمت دلار از خمودگی روزهای اول بهار خارج شود. فعلا هفته اول اردیبهشت به جهت تعطیلات عید فطر در بازارهای همسایه اقبال خود را برای تحرک در بازارهای مالی از دست داده است. به همین جهت فعالان بازار ارز معتقدند روزهای باقی‌مانده از هفته جاری آرام سپری می‌شود.

فعالان بازار ارز متقاضیان دلار توافقی را از دست رفته می‌دانند. آنها معتقدند پیچیدگی‌های دریافت دلار سهمیه‌ای، متقاضیان را از صرافت انداخته است. این در حالی است که بازار ارز و دلار همچنان متقاضی دارد و خریداران به هر نحو ممکن از بازار آزاد دلار تهیه می‌کنند.

دیروز نگاه معامله‌گران به بازار ارز از اخبار حمل‌ و نقلی و بالا رفتن جریمه‌های راهنمایی و رانندگی خط می‌گرفت. زمزمه‌هایی در بازار شنیده می‌شد مبنی بر اینکه افزایش کرایه حمل و نقل، بالا بردن ظرفیت تاکسی‌ها از سه مسافر به چهار نفر و بالا رفتن جریمه‌های راهنمایی و رانندگی برای هفته آینده سیگنال صعودی به قیمت دلار می‌دهد. فعالان بازار می‌گویند هفته آینده بازار داغ‌تر می‌شود.

با این وجود تحلیلگران اقتصادی با توجه به تورم موجود معتقدند، آرامش در بازار ارز مقطعی است و افزایشی‌های بازار امید دارند اردیبهشت‌ماه رونق به بازارهای مالی برگردد.

قیمت دلار در نرخ‌های مختلف

روز گذشته پنجم اردیبهشت ۱۴۰۲ روند قیمت دلار در بازار آزاد و مرکز مبادله، همگرا بود. قیمت ارز آمریکایی در بازار آزاد کاهش ۱۴۲ تومانی داشت و با قیمت ۵۱ هزار و ۶۰۱ تومان معامله شد.

صبح دیروز نیز دلار با قیمت ۴۲ هزار و ۲۱ تومان در مرکز مبادله کشف قیمت شد و ۲۶۹ تومان نسبت به آخرین معامله روز دوشنبه، کاهش قیمت داشت. دلار حواله نیز با کاهش ۹۰ تومانی با قیمت ۳۸ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام قیمت شد.

همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بوده است.

قیمت ارزهای موثر

قیمت اسکناس یورو نیز در مرکز مبادله ارز و طلا،‌ برخلاف روز دوشنبه چهارم اردیبهشت با کاهش قیمت باز شد. دیروز قیمت اسکناس یورو در مرکز مبادله ارز و طلا با ۶۰۰ تومان کاهش قیمت، با رقم ۴۶ هزار و ۳۳۴ تومان اعلام شد. یوروی حواله نیز با قیمت ۴۲ هزار و ۱۲۲ تومان و کاهش ۳۷۴ تومانی اعلام قیمت شد. قیمت یورو در بازار آزاد با رقم ۵۶ هزار و ۶۲۵ تومان مبادله شد.

روز گذشته قیمت درهم در بازار آزاد ۱۴ هزار و ۳۸۰ تومان اعلام شد و نسبت به دیروز ۲۰ تومان افزایش داشت. اما قیمت حواله درهم در سایت بازار متشکل معاملات با کاهش قیمت باز شد. دیروز این ارز  ۱۰ هزار و ۴۰۱ تومان اعلام شده و کاهش محدودی داشت. اسکناس درهم نیز در این مرکز با قیمت ۱۱ هزار و ۴۴۲ تومان معامله شد. قیمت دلار درهم نیز ۵۲ هزار و ۷۷۴ تومان محاسبه شد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • رحمانی
  0

  چرا تیتر میزنی سقوط آزاد آخه؟

 • علی
  0

  سلام
  حالت خوبه سقوط آزاد 🤔🤔🤔