فال | فال قانون جذب روز

فال قانون جذب 31 اردیبهشت | فال قانون جذب شخصی امروز شما چه سورپرایزی برایتان دارد؟

فال قانون جذب روز خود را در سایت سرگرمی روز دنبال کنید.

کدخبر : 2554
سایت سرگرمی روز :

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین

متن فال:

جمله تاکیدی را باید بارها و بارها تکرار کرد. گاه ساعت ها در یک وهله: خاموش یا به صدای بلند. آرام، اما با عزمی جزم.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

ذهن انسان مدام در حال تفکر است. هر تفکری باعث ایجاد احساس در انسان میشود. احساسات نیز باعث افزایش یا کاهش ارتعاشات انرژی بدن میشوند و هر انرژی ، مشابه خودش را جذب میکند. اگر ذهن باعث شود بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان و یا فرد جذب آن میشود مثبت خواهند بود و برعکس.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

متن فال:

غیرممکن است که همزمان کسی بتواند احساس خوبی داشته باشد و در عین حال افکار منفی هم در سر بپروراند. اگر حال و هوای خوبی داری، به این دلیل است که افکار خوبی در سر داری. می دانی، تو هر آنچه در زندگی می خواهی، می توانی داشته باشی؛ محدودیتی وجود ندارد، اما به یک شرط؛ تو باید حال و هوای خوبی داشته باشی. وقتی در این مورد فکر می کنی، این همان چیزی نیست که همیشه دلت می خواسته داشته باشی؟ الحق و الانصاف که قانون جذب بی عیب و نقص عمل می کند.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین تیر

متن فال:

خداوند گیرنده مطبوع را به اندازه بخشنده خوشدل دوست دارد.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین مرداد

متن فال:

به خودتان اجازه ندهید در ناامیدی ها غرق شوید:

ناامیدی تنها باعث جذب اتفاقاتی است که ناراحتی شما را بیشتر خواهند کرد و تنها نشانه آن است که شما به هدفی که در زندگی آرزویش را داشته اید، نرسیده اید. بنابراین به جای حسرت خوردن برای از دست دادن آرزوهایتان، تنها به آنچه دوست دارید و می خواهید، فکر کنید.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

متن فال:

عبارت تاکیدی:

در ذهن الهی تنها تکمیل هست و کمال. پس خواسته من به انجام رسیده است.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین مهر

متن فال:

هر اندیشه منفی نسبت به دیگری، بازگرداننده ی چند اندیشه ی منفی به صاحب خود است. مهم نیست چند نفر اندیشه ی منفی نسبت به یکی دارند؛ اگر آن شخص شاد باشد، آن اندیشه ها هرگز به نزدیک وی هم نمی رسند، زیرا فرکانس شان متفاوت است. در عوض، همین اندیشه های منفی در شماری چند برابر به صاحبان آن ها باز می گردد.

هیچ کس نمی تواند اندیشه ی منفی خود را وارد زندگی ما کند، مگر آن که اجازه بدهیم فرکانس مان، خود را تا سطح فرکانس منفی پایین بکشد.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

متن فال:

هر موقع از روز و هر وقت که یادتان افتاد، بگویید : من شاد هستم.

اگر دوست داشتید روزی هزار بار بگویید. مرتب بگویید، ولی هر کلمه را آرام ادا کنید و تاکیدی یکسان روی هر کلمه داشته باشید. وقتی دارید آرام آرام آن ها را تکرار می کنید، معنای هر کلمه را حس کنید و تا می توانید در درون خود احساس شادی کنید. این احساس را هر روز ایجاد کنید. احساس شادی تان در درون باید بیشتر از واکنش تان به شرایط در بیرون باشد. در این صورت، شرایط بیرون را تغییر خواهید داد. شادی، شادی را جذب می کند.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین آذر

متن فال:

خداوند گیرنده مطبوع را به اندازه بخشنده خوشدل دوست دارد.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین دی

متن فال:

شما با تفکر مثبت خود می توانید باعث گردید اتفاقات خوب با سرعت بیشتری برایتان رقم بخورد:

خواستن و تمایل شامل تمرکز به یک موضوع آن هم به صورت کاملأ مثبت می باشد. وقتی که به موضوعی با دقت نظر کامل به گونه ای مثبت می نگرید، آن مسئله بسرعت برایتان به وقوع خواهد پیوست . . . شک نکنید.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین بهمن

متن فال:

کائنات راه های نامحدودی برای تحقق رویای شما دارد. به شما اطمینان می دهم زمانی که رویای خود را در درون به جریان اندازید، در جهان بیرون، به روشی که هرگز برای تان قابل تصور نخواهد بود، تجلی می یابد. شما فقط رویا را به جریان اندازید و بقیه را به عهده کائنات بگذارید.

فال قانون جذب ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

متن فال:

آنچه بیشتر مردم از آن خبر ندارند این است که فکر هم فرکانس دارد. ما می توانیم فکر را اندازه گیری کنیم. اگر تو فکری را مرتبا در ذهنت مرور کنی، چنانچه داشتن اتومبیلی نو، پول مورد نیاز، تاسیس شرکت، پیدا کردن همسر دلخواه و ... باشد، درواقع به طور منسجم و پیگیر، آن فرکانس را ساطع می کنی.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: