قیمت دلار | قیمت روز دلار

کاهش شدید قیمت دلار در بازار امروز | قیمت روز دلار 3 خردادماه

روز گذشته قیمت دلار کاهش داشت و به کف کانال ۵۲ هزار تومانی رسید. با وجود روند کاهشی محدود در قیمت این اسکناس اما قیمت دلار و درهم در مرکز مبادله ارز و طلا افزایش داشت و پس از ۱۰ روز تغییر کرد.

کدخبر : 2657
سایت سرگرمی روز :

قیمت دلار بر بازار های دیگر نیز تاثیر مستقیمی دارد. قیمت دلار بر بازار خودرو نیز تاثیرات زیادی داشته و باعث افزایش قیمت خودرو میشود.  قیمت دلار روز به روز رو به افزایش است و بازار قیمت دلار شاهد نوسانات زیادی است. ما در سایت سرگرمی روز جدیدترین اخبار را از قیمت دلار برای شما قرار میدهیم. در ادامه بروزترین قیمت دلار را مشاهده میکنید.

روز گذشته قیمت دلار کاهش داشت و به کف کانال ۵۲ هزار تومانی رسید. با وجود روند کاهشی محدود در قیمت این اسکناس اما قیمت دلار و درهم در مرکز مبادله ارز و طلا افزایش داشت و پس از ۱۰ روز تغییر کرد.

روز گذشته قیمت دلار به کف کانال ۵۲ هزار تومانی رسید و کاهش داشت. تحلیلگران اقتصادی این روند نزولی محدود را متاثر از سخنان روز گذشته خاندوزی، وزیر اقتصاد درباره تلاطم‌های ارزی دانستند.

دیروز بازار ارز متاثر از صحبت‌های وزیر اقتصاد درباره تلاطم‌های ارزی بود. این مقام مسئول تلاطم‌های ارزی را ناشی از تورم جهانی سال قبل و ناآرامی‌هایی که در نیمه دوم پارسال رخ داد عنوان کرد.

خاندوزی معتقد است این تلاطم‌های ارزی منجر به تورم شده و البته عوامل ساختاری تورم‌زا در اقتصاد ایران تا حد خوبی تحت مدیریت و کنترل بوده و بی‌انضباطی دولت هم کنترل شده است.

روز گذشته معامله‌گران بازار ارز معتقد بودند بعد از هر خبری که از سوی مقامات دولتی به ویژه در حوزه اقتصادی در رسانه‌ها منتشر می‌شود، معامله‌گران حرفه‌ای با احتیاط بیشتری دست به معامله‌ می‌زنند و همین موضوع و کاهش محدود تقاضا باعث کم‌رمق شدن بازار می‌شود.

کارشناسان اقتصادی نیز معتقدند فعلا چشم‌انداز تورمی بزرگ و وحشتناکی دیده نمی‌شود. آنها می‌گویند از جهت توافقاتی که در سال گذشته بین ایران و عربستان اتفاق افتاد و آرامش نسبی که در بازارها از این زاویه به وجود آمد بازار ارز آرام گرفته و پرش‌های قیمتی ندارد.

دیروز بازارهای همسایه نیز با کاهش قیمت دلار تهران همراه شدند. قیمت دلار سلیمانیه با قیمت ۵۱ هزار و ۵۴۰ تومان معامله شد و حدود ۴۰۰ تومان ارزان شد. دلار هرات با ۱۰۰ تومان کاهش قیمت و با رقم ۵۲ هزار و ۲۰۰ تومان مبادله شد. درهم امارات نیز با رقم ۱۴ هزار و ۵۸۰ تومان معامله شد.

قیمت نرخ‌های مختلف

قیمت دلار روز گذشته پس از نزدیک به ۱۰ روز در مرکز مبادله ارز و طلا تغییر کرد. این اسکناس در سایت بازار متشکل ارزی برخلاف روند کاهشی بازار آزاد با افزایش نزدیک به ۱۰۰ تومانی و با قیمت ۴۲ هزار و ۴۲۶ تومان معامله شد. دلار حواله نیز ۱۰۰ تومان رشد داشت و با قیمت ۳۸ هزار و ۶۰۲ تومان عرضه شد.

همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بود.

قیمت ارزهای موثر

اسکناس یورو روز گذشته در بازار آزاد با قیمت ۵۶ هزار و ۳۱۲ تومان معامله شد و ۲۰۰ تومان کاهش قیمت داشت. در سایت بازار متشکل اسکناس یورو به قیمت ۴۵ هزار و ۸۸۶ تومان رسید و افزایش محدودی داشت. یوروی حواله نیز با قیمت ۴۱ هزار و ۷۱۵ تومان عرضه شد. و حدود ۱۰۰ تومان رشد داشت.

روز گذشته قیمت درهم در بازار آزاد بدون تغییر و با رقم ۱۴ هزار و ۵۸۰ تومان معامله شد. قیمت درهم در سایت بازار متشکل ارزی نیز همانند دلار افزایش محدودی داشت. حواله درهم با قیمت ۱۰ هزار و ۵۱۱ تومان مبادله شد. اسکناس درهم نیز با رقم ۱۱ هزار و ۵۶۲ تومان عرضه شد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • شکسپییر
    0

    کجای این مبلغ کاهشی بود ... دلار از ۲۸هزار تومان شده ۵۲ هزار تومان دویست تومان بالا پایین میشه دنیا رو خبردار میکنید ... افق قیمت بسیار پایین دلار مثلاً یعنی چه ....