وام قرض الحسنه | وام قرض الحسنه با سود کم

وام قرض الحسنه 300 میلیونی بدون ضامن و تحویل فوری | وام قرض الحسنه با سود صفر تا 4 درصد

بانک توسعه تعاون به منظور گسترش هر چه بیشتر فرهنگ قرض الحسنه و تلاش برای رفع نیازهای مشتریان حقیقی و حقوقی خود طرح تسهیلاتی به نام «مائده» را تدارک دیده است.

کدخبر : 5717
سایت سرگرمی روز :

 وام قرض الحسنه وامی با سود صفر یا خیلی کم میباشد که برخی از بانک ها به مشتریان خود ارائه میدهند. بدون سود بودن وام قرض الحسنه باعث شده مردم گرایش زیادی به گرفتن وام قرض الحسنه داشته باشند. ما در سایت سرگرمی روز جدیدترین اخبار از وام قرض الحسنه را برای شما قرار داده ایم. در ادامه میتوانید بروزترین اخبار از وام قرض الحسنه را بخوانید.

بانک توسعه تعاون به منظور گسترش هر چه بیشتر فرهنگ قرض الحسنه و تلاش برای رفع نیازهای مشتریان حقیقی و حقوقی خود طرح تسهیلاتی به نام «مائده» را تدارک دیده است.

 به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، آن دسته از مشتریانی که در یکی از شعب بانک توسعه تعاون سپرده قرض الحسنه پرداخت کرده و گردش حساب مناسب را ایجاد کرده باشند، می‌توانند برای تسهیلات مائده درخواست بدهند. حداکثر مبلغ این تسهیلات به 300 میلیون تومان می‌رسد. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و تنها به آن کارمزد تعلق می‌گیرد. مبلغ کارمزد براساس تشخیص بانک بین صفر تا چهار درصد اعلام شده است. مدت زمان بازپرداخت این وام نیز بین 10 تا 48 ماه بوده و متناسب با شرایط مشتریان تعیین می‌شود.

در صورتی که بانک میزان کارمزد چهار درصدی و مدت زمان بازپرداخت 48 ماهه را برای متقاضیان در نظر بگیرد، مبلغ هر قسط 4 میلیون و 818 هزار و 182 تومان است. جمع کل اقساط این تسهیلات نیز به 330 میلیون تومان می‌رسد.

نگاهی به اهداف و افتخارات بانک توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون با هدف توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور از طریق توسعه تعاونی و به وجود آوردن زمینه‌های عدالت اجتماعی براساس برنامه‌های وزارت تعاون، حمایت مالی و اعتباری از فعالیت‌های مختلف، فراهم کردن بستر برای توسعه هر چه بیشتر مشارکت بخش غیردولتی در فعالیت‌های اقتصادی با اولویت دادن به بخش تعاونی، کمک به تعاونی‌ها در داشتن نقش موثر در بازارهای بورس و سرمایه و … به وجود آمد.

این بانک طی چند سال فعالیت خود تندیس بیمه گذار برتر 99، سومین آیین تجلیل از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور، اجلاس سراسری رضایت مندی مشتری و … را به دست آورده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • جاریحانی
  0

  بازنشته نیروهای مسلح هستم درخواست وام قرضلحسنه بازنشته گان را دارم

 • ناشناس
  0

  سلام بازنشسته نیروهای مسلح هستم خانه ندارم درخواست وام قرض‌الحسنه دارم ممنون

 • لیلا
  0

  سلام من هرچی دنبال وام میگردم بااین‌چیزابی ک شما میگید وقتی توبنک میریم فرق داره..زمین تااسمون‌تفاوته