یارانه نقدی | یارانه معیشتی

یارانه نقدی این خانوار ها افزایش یافت | خبر خوش دولت برای این خانواده

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرایط افزایش یارانه نقدی و رقم آن را اعلام کرد.

کدخبر : 5765
سایت سرگرمی روز :

یارانه نقدی کمک هزینه و مبلغی از سمت دولت برای مردم کشور است. دولت یازدهم بر این عقیده است که توزیع یارانه نقدی باعث توسعه عدالت نبوده و به همین علت یارانه نقدی افراد ثروتمند قطع شد. همچنین بودجه کشور برای دادن این مبالغ به همه کافی نبود. ما در سایت سرگرمی روز جدیدترین اخبار از یارانه نقدی را برای شما قرار میدهیم. در ادامه میتوانید بروزترین خبر از یارانه نقدی را بخوانید.

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرایط افزایش یارانه نقدی و رقم آن را اعلام کرد.

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مشارکت ۵ دهک جامعه در کالابرگ الکترونیک گفت: ۴۸ میلیون نفر از جمعیت کشور از مزایای طرح ملی کالابرگ الکترونیک بهره‌مند می‌شوند.

علیرضا عسگریان با اشاره به پوشش دهک‌های چهارم و پنجم در طرح افزایش اعتبار کالابرگ الکترونیکی، اظهار داشت: خانوارهای دهک اول تا پنجم می‌توانند در قالب طرح کالابرگ الکترونیکی یک ماه زودتر از واریز یارانه خود با خرید حداقل ۲۰۰ هزار تومان از ۱۱ قلم کالای اعلام شده، مشمول ۱۲۰ هزار تومان اعتبار مضاعف شوند.

وی گفت: هم‌اکنون در سراسر کشور و در جهت ایجاد دسترسی راحت و سریع برای مردم ۱۱۱ هزار فروشگاه به طرح ملّی کالابرگ الکترونیک متصل شده‌اند.

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون با تأکید بر اینکه میزان دسترسی هر نفر به فروشگاه‌های طرح کالابرگ الکترونیکی به کمتر از ۳۰۰ متر رسیده است، افزود: مردم با نصب برنامه کاربردی «شما» علاوه بر اطلاع از میزان اعتبار خود می‌توانند آدرس فروشگاه‌ها را مشاهده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • محس چرخی کوهگرد
    0

    باگذشت سالهاوضعیت پرداخت سودسهام عدالت خیلی افتضاح است.....چرا؟؟!!من یک فرد عادی هستم ولی مشخص شده برایم که یه جای کار می لنگه....چرادرست نمی شه،خدا عالم است.....!!!