وام فوری | وام فوری بدون ضامن

وام فوری 5 میلیونی بدون ضامن | وام فوری بدون ضامن و سود ناچیز با تحویل سریع

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: تمام دانشجویانی که اسامی آنها برای صندوق ارسال شده بود برای دریافت وام اربعین به بانک طرف تعهد صندوق معرفی شدند.

کدخبر : 6098
سایت سرگرمی روز :

وام فوری معمولا به عنوان یک وام بدون ضمانت و بدون وثیقه شناخته می‌شود که برای رفع نیازهای پرداخت هزینه‌های اضطراری از جمله هزینه‌های درمانی، تحصیلی، خرید لوازم خانگی و... صادر می‌شود. وام فوری از سوی بانک ها برای افراد خاص یا عام ارائه میشود. وام فوری با تحویل یک تا سه روزه میباشد. ما در سایت سرگرمی روز جدیدترین اخبار از وام فوری را برای شما قرار داده ایم. در ادامه بروزترین خبر از اعطای وام فوری را مشاهده میکنید.

 رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: تمام دانشجویانی که اسامی آنها برای صندوق ارسال شده بود برای دریافت وام اربعین به بانک طرف تعهد صندوق معرفی شدند.

مسعود گنجی   با اشاره به آخرین وضعیت پرداخت وام اربعین دانشجویی گفت: مجری وام اربعین دانشگاه ها هستند در دانشگاه ها هم این موضوع توسط دفتر نهاد نمایندگی رهبری پیگیری می شود.

وی ادامه داد: برهمین اساس با نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها صحبت کرده و برای آنها نامه ارسال کردیم که ابلاغ شد تا براساس آن دانشجویان متقاضی پیاده روی اربعین ساماندهی شوند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: برهمین اساس از دفاتر نهاد درخواست کردیم اسامی دانشجویان را ارسال کنند تا در اسرع وقت مبالغی که برای آنها تعیین شده توسط بانک طرف تعهد صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم پرداخت شود.

وی یادآورشد: تا کنون هرتعداد از اسامی دانشجویان که دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها معرفی کرده اند برای دریافت وام اربعین معرفی شده اند.

 میزان تسهیلات اعطایی صندوق رفاه وزارت علوم به دانشجویان دانشگاه‌ها باتوجه به دوری و نزدیکی استان‌ها صورت می‌گیرد به این ترتیب برای استان‌های دور از مرز، هر نفر ۳۰ میلیون ریال و سایر استان‌ها ۲۰ میلیون ریال ارائه می‌شود.

میزان تسهیلات اعطایی از سوی صندوق رفاه وزارت بهداشت برای هر دانشجوی شاغل به تحصیل در این دانشگاه، ۴۰ میلیون ریال است، این وام توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و بهداشت پرداخت می‌شود و بازپرداخت آن نیز ۳۶ ماهه است.

همچنین مقرر شده است برای دانشجویانی که به صورت کاروانی و با ساماندهی دفاتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های وزارت علوم و بهداشت مشرف می‌شوند، بابت ایاب ذهاب از شهر محل تحصیل تا مرز تمهیداتی اندیشیده شود، یا برای حمل و نقل این دانشجویان تا مرز، اتوبوس‌هایی هماهنگ شود و یا اینکه هزینه آن پرداخت می‌شود و وامی که دانشجو دریافت می‌کند برای استفاده برای داخل کشور عراق است.

مهر

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: