کبد سالم و صفر درجه می خواهید ؟ این نوشیدنی را بخورید

حفاظت از کبد از مسائل مهم و ضروری برای حفظ سلامت بدن است.

کدخبر : 8187
سایت سرگرمی روز :

حفاظت از کبد از مسائل مهم و ضروری برای حفظ سلامت بدن است.

بدیهی است که در چنین شرایطی نمی‌توانیم محیط زندگی اطرافمان را چندان تغییر دهیم اما قطعا می‌توانیم با روش‌های خاصی از کبد سم‌زدایی و این عضو حیاتی را پاکسازی کنیم.

به این ترتیب پس از یک روز خوردن تمام انواع هله هوله‌ها و قرار گرفتن در معرض محیط زیست‌ آلوده احتیاج دارید که در پایان روز با یک نوشیدنی سم‌زدا و قوی، اعضای بدن خود را تمیز کرده و آنها را جوان سازید.

به گزارش ان‌دی‌تی‌وی، در این مقاله فهرستی مختصر اما مفید از نوشیدنی‌های موثر برای سم زدایی روزانه از کبد و همچنین کاهش وزن ارائه شده که به شرح زیر است

- چای بابونه

یکی از بهترین نوشیدنی‌ها برای کبد چای بابونه است که هضم آسان دارد و حاوی مقادیر زیادی از آنتی اکسیدان‌ها است و به همین دلیل به سم‌زدایی از کبد کمک می‌کند. مصرف این دمنوش برای ساعات پایانی عصر توصیه می‌شود. کافی است مقداری گل بابونه را داخل لیوان آب جوش بریزید و بعد از خنک شدن آن را بنوشید. برای نتیجه گرفتن از این چای گیاهی مصرف آن برای حداقل دو هفته توصیه می‌شود.

- آب ولرم و لیموی تازه

هرچند مصرف آب ولرم حاوی آب لیموترش در ساعات اولیه صبح توصیه می‌شود اما اگر شب هم این نوشیدنی را مصرف کنید همان خواص را دارد. لیمو به پاکسازی کبد و کل بدن معروف است. برای تهیه این نوشیدنی‌ کافیست آب نصف لیموترش را داخل یک لیوان آب ولرم بریزید و برای نتیجه بهتر سه هفته متوالی این نوشیدنی را مصرف کنید.

- چای زنجبیل و لیمو

هر شغلی دارید، آن را در کانادا ادامه دهید (+اقامت دائم و ویزای کار)

ترکیب لیمو و زنجبیل، تجویز فوق‌العاده‌ای برای کاهش وزن است و ترکیب ویتامین C و آنتی اکسیدان‌های موجود در هر دوی این مواد خوراکی، تاثیر عالی در سم زدایی و بهبود متابولیسم بدن دارد. کافیست یک برش کوچک از زنجبیل و آب نصف لیموترش را در یک فنجان آب جوش بریزید، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس آن را بنوشید. برای نتیجه بهتر مصرف سه نوبت در هفته از این نوشیدنی توصیه می‌شود.

- چای نعنا

پس از خوردن یک شام کامل قطعا به یک نوشیدنی مفید برای هضم غذا نیاز دارید. برای این منظور چای نعنا توصیه می‌شود. می‌توانید برای تهیه این نوشیدنی گرم، مقداری برگ نعنا را داخل آب جوش بریزید و پس از چند دقیقه مصرف کنید. این دمنوش نیز برای سم‌زدایی از کبد بسیار مفید است

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • ناشناس
  2

  انقدر اگهی تکراری دارین که یادمون میره چه چیزی رو سرچ کردیم .۶ دفعه تکرار یک اگهی کلافه کننده هست .

 • ناشناس
  1

  سلام آی کیوم ضعیفه نتونستم ازسه نوشیدنی نتیجه بگیرم

 • علی جامعی ترک
  0

  سلام
  من خوندم مطلب شما رو . حالا واقعا" پاکسازی میکنه کبد رو

 • فاطمه
  2

  این چه حرکت زشتی است که در ابتدای دمنوش برای پاکسازی کبد قسمت زنجبیل ولیمو ،تبلیغ کار در کانادا را قرار داده اید

 • حمیدرضا
  0

  کاسنی رو نگفته انگار

 • ناشناس
  0

  این همه وقت میگذارید و از مزایای این دمنوش تعریف میکنید ولی اسم نوغ گیاهی را که باید دم نمود نام نمی برید ! مگر باید کنکور بدهیم ؟