وام فوری | وام فوری آنلاین

وام فوری 100 میلیونی با اقساط 5 ساله | وام فوری 100 میلیون تومانی با کارمزد 12 برای همه

وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت به متقاضیانی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی یا حساب جاری با دسته چک یا بدون دسته چک داشته باشند و بتوانند میانگین یک تا ۱۲ ماهه ایجاد کنند.

کدخبر : 8249
سایت سرگرمی روز :

وام فوری معمولا به عنوان یک وام بدون ضمانت و بدون وثیقه شناخته می‌شود که برای رفع نیازهای پرداخت هزینه‌های اضطراری از جمله هزینه‌های درمانی، تحصیلی، خرید لوازم خانگی و... صادر می‌شود. وام فوری از سوی بانک ها برای افراد خاص یا عام ارائه میشود. وام فوری با تحویل یک تا سه روزه میباشد. ما در سایت سرگرمی روز جدیدترین اخبار از وام فوری را برای شما قرار داده ایم. در ادامه بروزترین خبر از اعطای وام فوری را مشاهده میکنید.

وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت به متقاضیانی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی یا حساب جاری با دسته چک یا بدون دسته چک داشته باشند و بتوانند میانگین یک تا ۱۲ ماهه ایجاد کنند.

وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت با اقساط بلند مدت ۵ ساله/ نرخ سود

به گزارش بانک اول وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت به متقاضیانی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی یا یکی از انواع حساب جاری بدون دسته چک یا با دسته چک  داشته باشند و بتوانند میانگین یک تا ۱۲ ماهه ایجاد کنند.

 این وام ۵۰۰ میلیون تومانی تحت عنوان طرح «شایان» به افراد واجد شرایط اعطا می‌شود. اشخاصی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید حداقل ۱۵ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این وام داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی است.

نرخ سود این طرح برحسب ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری تعیین شده و بین ۱۸ تا ۲۳ درصد قرار می‌گیرد. مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز متفاوت بوده و بین حداقل ۱۲ ماه تا حداکثر ۶۰ ماه است. لازم به ذکر است که مشتریان حقوقی بانک ملت نیز امکان درخواست تسهیلات مذکور را دارند، منتهی سقف این وام برای آن‌ها حداکثر به ۲۰۰ میلیون تومان می‌رسد.

با در نظر داشتن مبلغ وام، بیشترین نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۱۲ میلیون و ۶۹۶ هزار و ۷۱۴ تومان است. کل سود تسهیلات به ۲۶۱ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۸۲۳ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز ۷۶۳ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۸۲۳ تومان اعلام شده است.

بانک ملت تحت چه شرایطی وام ۵۰۰ میلیون تومانی را پرداخت می‌کند؟

بانک ملت این تسهیلات را در صورت احراز اهلیت، ظرفیت اعتباری مناسب و سایر شرایط مورد نیاز به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌کند. وام گیرندگان این امکان را دارند تا علاوه بر مراجعه حضوری به شعب بانک، از طریق سامانه بانکداری اینترنتی، همراه پلاس، خودپرداز، تلفن بانک، خود دریافت، بستام ملت و نرم افزار سکه نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام کنند.

وام میلیاردی بانک پارسیان

 اشخاصی که مایل به دریافت وام ۱ میلیارد تومانی بانک پارسیان هستند، نیازی به ارائه ضامن رسمی به این مجموعه ندارند. ضمانت اصلی برای دریافت این وام مسدودی سپرده است. بنابراین مشتریان تا زمان بازپرداخت تسهیلات امکان استفاده از سپرده خود را ندارند.

مشتریان بانک پارسیان که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید در یکی از شعب مجموعه سپرده کوتاه مدت افتتاح کرده باشند. بانک پارسیان به اصل سپرده مشتریان سود ۵ درصدی می‌پردازد.

حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات با توجه به سود سپرده و درصد وام مشخص شده اما از ۶۰ ماه فراتر نخواهد رفت.

سود این تسهیلات برحسب سود سپرده و مدت زمان بازپرداخت تعیین می‌شود و بین ۱۲ تا ۲۳ درصد خواهد بود. لازم به ذکر است که متقاضیان با توجه به مبلغ سپرده و شرایط بازپرداخت خود، امکان درخواست تسهیلات این طرح تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان و در قالب کارت اعتباری را دارند.

آیا صاحبان کسب و کار امکان درخواست وام ۱ میلیارد تومانی بانک پارسیان را دارند؟

در صورتی که حداکثر مبلغ وام، مدت زمان پرداخت اقساط و نرخ سود را در نظر بگیریم، میزان هر قسط ۲۸ میلیون و ۱۹۰ هزار و ۴۷۱ تومان است. کل سود تسهیلات، ۶۹۱ میلیون و ۴۲۸ هزار و ۲۶۵ تومان و جمع رقم وام و سود آن، ۱ میلیارد و ۶۹۱ میلیون و ۴۸۸ هزار و ۲۶۵ تومان خواهد بود.

این وام به منظور توسعه کسب و کار و خرید تجهیزات کاری نیز کاربرد دارد. بنابراین می‌توان گفت که دارندگان کسب و کارهای کوچک و متوسط نیز امکان درخواست این تسهیلات را دارند، منتهی حساب‌های کوتاه مدت آن‌ها باید به دستگاه کارت خوان یا درگاه اینترنتی متصل باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • حبیب
    0

    تا کسی سپرده با مبلغ بالا نداشته باشد ومیانگین کارکرد حساب نداشته باشد حتی ۱۰تومن هم وام نمیدن

  • ناهید خسروی نجف ابادی
    0

    وام فوری 100میلیون تومانی بدون ضامن بانک ملت