وام قرض‌الحسنه | وام قرض‌الحسنه فوری

وام قرض الحسنه با تحویل فوری برای این افراد | وام قرض الحسنه با سود کم + جزئیات و مبلغ

اشخاص حقیقی و حقوقی دارای حساب سپرده کوتاه‌مدت در این بانک می‌توانند حداقل ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر ۵ میلیارد ریال وام دریافت کنند که نرخ سود آن ۱۵ تا ۲۳ درصد است.

کدخبر : 8815
سایت سرگرمی روز :

وام قرض الحسنه یا همان وام بدون سود، یک نوع وام است که بانک‌ها یا سازمان‌های مالی اعطا می‌کنند. در این نوع وام، به جای دسترسی به سود برای خود، بانک‌ها تنها مبلغ وام را به شما اعطا می‌کنند و معمولاً برای بازپرداخت آن مهلت زمانی مشخصی تعیین می‌شود. متقاضیان وام قرض الحسنه برای استفاده از این خدمت باید شرایط مشخصی را ملاک کنند و بسته به سیاست‌های هر بانک یا سازمان مالی، ممکن است حداقل درآمد، پروژه‌ی مشخص و سایر معیارهایی مورد نیاز باشد.

بر اساس این طرح، اشخاص حقیقی و حقوقی دارای حساب سپرده کوتاه‌مدت در این بانک می‌توانند با سپرده‌گذاری ۲ تا ۱۰ ماهه به اندازه ۱۰۰ و ۲۰۰ درصد معدل موجودی، حداقل ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر ۵ میلیارد ریال وام دریافت کنند که نرخ سود آن ۱۵ تا ۲۳ درصد است.

دوره بازپرداخت وام نیز ۱۸ تا ۶۰ ماهه در نظر گرفته شده که برای دریافت این تسهیلات، می‌توانند از ظرفیت طرح سنا استفاده کنند.

شرایط دریافت وام برای کسب‌وکار با طرح سنا

در این طرح، این امکان برای کسب‌وکارها و افراد حقوقی فراهم شده است که برای دریافت تسهیلات ، معادل ۲۰۰ درصد از میانگین معدل موجودی حساب سپرده کوتاه‌مدت خود، تسهیلات با نرخ سود ۱۵ تا ۲۳ درصد دریافت کنند.

هدف از ارائه این تسهیلات بانکی از سمت بانک صادرات در قالب طرح سنا، تامین منابع مالی مورد نیاز گروه مشتریان اصناف، کسب‌وکارهای حقیقی و اشخاص حقوقی است.

حداقل مبلغ تسهیلات ارائه‌شده در طرح سنا برای کسب‌وکارها ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر ۵۰ میلیارد ریال، با دوره بازپرداخت ۳ تا ۱۸ ماه در نظر گرفته شده است.

برای بهره‌مندی از تسهیلات دریافت وام در قالب طرح سنا، دارنده حساب باید حداقل میانگین سپرده ۱۰۰ میلیون ریالی داشته باشد.

دیگر شرایط و مقررات دریافت تسهیلات طرح سنا برای کسب‌وکارها

شخص حقوقی باید دارای روزنامه رسمی باشد.

شخص نباید در لیست سیاه بانک مرکزی باشد.

مدارک تمامی اعضای هیئت‌مدیره برای دریافت تسهیلات و تشکیل پرونده نیاز است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: