تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | میخوای آدم جدید زندگیت رو بشناسی؟ ببین چه چای سفارش میده

چای در طعم ها و انواع مختلفی وجود دارد. چای مورد علاقه شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما آشکار کند. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چگونه.

کدخبر : 14735
سایت سرگرمی روز :

تست شخصیت شناسی با چای موردعلاقه شما :

چای یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در جهان است و ریشه آن به چین باستان می رسد. انگلیسی ها چای را به هند معرفی کردند و اکنون به نوشیدنی مورد علاقه بیش از یک میلیارد نفر تبدیل شده است.

چای حاوی دوز بالایی از کافئین است که یک ماده شیمیایی بسیار اعتیاد آور و تغییر دهنده خلق و خو است. اما کافئین بر افراد تأثیر متفاوتی می‌گذارد و بنابراین هرکسی برای انواع خاصی از چای ترجیح یا ذائقه پیدا می‌کند. ممکن است شما یک عاشق سرسخت چای باشید که از نوشیدنی به هر شکلی لذت می‌برید، اما قطعاً یک نوع چای وجود دارد که بیشتر از همه آن را دوست دارید. این چای مورد علاقه شماست. این می تواند چای سبز، چای سیاه، یا چای کلاسیک هندی، چای باشد.

مطالعات نشان داده است که شخصیت و سلیقه شما مستقیماً به هم مرتبط هستند. همین امر در مورد نوشیدنی های مورد علاقه شما مانند چای و قهوه نیز صدق می کند. چای مورد علاقه شما هم بر ویژگی های شخصیتی و طبیعت غالب شما تأثیر می گذارد و هم تحت تأثیر قرار می گیرد. شیرجه بزنید تا بفهمید نوع چای مورد علاقه شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد.

1. چای سیاه

چای سیاه هم از نظر تولید و هم از نظر مصرف، پیشروترین نوع چای در جهان است. در هر پیشخوان و هر قفسه آشپزخانه از آسیا تا اروپا موجود است. چای سیاه دارای بالاترین میزان کافئین است و برای رضایت افراد پرانرژی مفید است. چای سیاه قوی، با طراوت و با طعم سلطنتی، نماد شخصیتی مسلط و قدرتمند است. شما روراست هستید و اگر چیزی را می خواهید، هرگز به دور بوته نکوبید. شما از قضاوت نمی ترسید و آزادانه نظرات خود را بیان می کنید. شما همچنین انرژی باورنکردنی دارید که از آن برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنید. شما در حفظ روابط عالی هستید، اما مردمی نیستید، زیرا به ندرت برای دیگران وقت دارید.

2. چای یا چای هندی

چای هندی یا چای هندی که امروزه در سراسر جهان نامیده می شود، نوعی نوشیدنی است که از چای سیاه، شکر، شیر و چندین گیاه و ادویه دیگر تهیه می شود. چای چایی است که طعم و مزه را بیش از هر چیز دیگری در اولویت قرار می دهد. بنابراین، اگر چای را به انواع دیگر چای ترجیح می دهید، نشان می دهد که شخصیتی مشتاق و شاد دارید. شما آرزوی تجربه های سرگرم کننده در زندگی دارید و جاه طلبی های بزرگی دارید. شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه به دنبال ستاره ها هستید و هرگز به کمتر راضی نمی شوید. شما یک پروانه اجتماعی هستید و نشاط را به دیگران نیز ساطع می کنید. شما به خوبی با مردم ترکیب می شوید و یک حلقه دوستان بزرگ و وفادار دارید. شما همچنین مثبت و خوش بین هستید و همیشه جنبه های مثبت را می بینید تا در غم و اندوه بمانید.

3. چای سبز

چای سبز از همان گیاه چای چای سیاه تهیه می شود، با این تفاوت که از برگ هایی که اکسید نشده اند تولید می شود. چای سبز یکی از کم فرآوری‌شده‌ترین انواع چای در جهان است، بنابراین بهترین چای برای دوستداران سلامتی است. اگر چای مورد علاقه شما نیز چای سبز است، نشان دهنده این است که برای سلامتی خود ارزش قائل هستید و به خوبی از خود مراقبت می کنید. شما دوست دارید مهمانی و تفریح کنید، اما فقط تا حدی. و فقط بعد از اینکه کارتان تمام شد. دوستداران چای سبز زیاد اهل سستی و تنبلی نیستند. شما حتی در لحظات استرس زا آرام و خونسرد هستید و می توانید تحت فشار تصمیم بگیرید. شما همچنین خلاق و خوش بین هستید.

4. چای بابونه

چای بابونه یک چای گیاهی است که حتی از چای سبز نیز سالم تر است. با این حال، برخلاف چای سبز، چای بابونه نیز خوشمزه است. چای بابونه سرشار از داروهای ضد افسردگی است و به دلیل خواص آرامش بخش آن شناخته شده است. اگر به چای بابونه علاقه دارید، زندگی پر استرسی دارید. شما به سختی برای خودتان وقت دارید و همیشه در حال حرکت هستید. دوست دارید سازماندهی کنید و برنامه ریزی کنید. اما اگر همه چیز طبق خواسته شما پیش نرود، به راحتی دچار اضطراب می شوید. شما از آن دسته افرادی هستید که برای برنامه های پشتیبان برنامه ریزی می کنید. با این حال، وقتی آرام هستید، سرزنده ترین و خوشایندترین فردی می شوید. شما طبیعت شیرین و حساسی دارید و عمیقاً همدل هستید. شما همچنین بسیار تخیل و باهوش هستید.

5. چای سرد

چای سرد اکثر مردم ترجیح می دهند از دمیدن چای خود به صورت گرم لذت ببرند، اما تعداد کمی وجود دارند که چای سرد را دوست دارند. چای سرد یک رفع کننده تشنگی با طراوت است که از نظر غنای چای کم است اما طعم و مزه بالایی دارد. مهم نیست که چه طعمی از چای سرد انتخاب می کنید، لیمو یا هلو، اگر چای سرد دوست دارید، فردی راحت و آرام هستید. شما شخصیتی آرام دارید و تمایل دارید که با جریان حرکت کنید. شما فاقد اراده قوی هستید و به راحتی تسلیم وسوسه می شوید. شما فقط نمی توانید در برابر یک دسر خوشمزه مقاومت کنید، حتی اگر تا آبشش پر شده باشید. با این حال، شما همچنین مهربان، فداکار و باهوش هستید. شما می دانید چه باید بگویید و چه زمانی آن را بگویید. شما ترجیح می‌دهید تنها باشید، اما منزوی کامل نیستید. شما مانند آفتاب پرست هستید و خلق و خو و خواسته های خود را مرتباً تغییر می دهید.

منبع: تحریریه سرگرمی روز
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: