تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | یک سگ انتخاب کن تا بگم قراره چه زخم عاطفی ای بخوری

هر انسانی خاطرات یا تجربیات بدی دارد که ردپایی در درونش به جا گذاشته و دوست دارد آن لحظات دیگر تکرار نشود. من به شما می گویم که از دروغ های افرادی که بیش از همه به آنها اعتماد داشتم صدمه دیده ام، زیرا فکر می کردم آنها مرا ناامید نمی کنند، اما اشتباه می کردم.

کدخبر : 16016
سایت سرگرمی روز :

هر انسانی خاطرات یا تجربیات بدی دارد که ردپایی در درونش به جا گذاشته و دوست دارد آن لحظات دیگر تکرار نشود. من به شما می گویم که از دروغ های افرادی که بیش از همه به آنها اعتماد داشتم صدمه دیده ام، زیرا فکر می کردم آنها مرا ناامید نمی کنند، اما اشتباه می کردم. آیا می خواهید بدانید چه زخم های عاطفی دارید؟ مطمئناً شما مشتاق به دانستن عمق خود هستید، بنابراین این مسابقه بصری جدید ایجاد شده توسط آسیاکو به شما کمک خواهد کرد. کاربرانی که این کار را انجام داده اند در توصیه آن تردیدی ندارند زیرا نتایج آن جالب است. اگر تصمیم به شرکت در آزمون دارید، دستورالعمل های پاراگراف زیر را بخوانید.

سگ 1

زخمی که باید مرهم کنی رها کردن است. دلایل این امر به خاطر تجربیات قبلی من در دوران کودکی یا نوجوانی است. توصیه ای که برای این کار به شما خواهم کرد این است که سعی کنید به خود اعتماد بیشتری داشته باشید و در نظر داشته باشید که تنهایی بد نیست، زیرا به شما امکان می دهد ویژگی های مثبت خود را بشناسید و بدانید که چه چیزی باید بهبود یابد.

سگ 2

شما فکر می کنید که خیانت به شما اجازه نداد بهترین خود را نشان دهید، زیرا احساسات خوب خود را پنهان می کنید تا آسیب نبینید. آن تجربیات بد را به عنوان درس در نظر بگیرید. همیشه این را به خاطر داشته باشید: افرادی وجود خواهند داشت که به تقلب عادت دارند فقط برای به دست آوردن سود. به کار خوب ادامه بده!

سگ 3

بی عدالتی که در تمام زندگی خود احساس کرده اید، زخم عاطفی است که به شما اجازه خوشبختی نمی دهد. با اینکه با صداقت و اخلاص کامل رفتار کردی، در مقابل شری دریافت کردی. شما فکر می کنید که مناسب ترین راه برای پاسخ دادن، پنهان کردن رنجش یا تلافی است، اما این باعث نمی شود که احساس خوبی داشته باشید. برعکس، پذیرش بخشش راه درستی است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: