تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | ادعای باهوشیت میشه؟ | خب شرلوک خان بگو کدوم سوپ سمی نیست

بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 کاسه سوپ را مشاهده میکنید که 2 تای آن سمی و یکی از آنها سالم است، شما باید تشخیص دهید اگر مجبور باشید یک کاسه را انتخاب کنید کدام یکی را باید انتخاب کنید؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید.

کدخبر : 16120
سایت سرگرمی روز :

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی همراه باشید.

بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی این است که شما باید تشخیص دهید اگر مجبور باشید یک کاسه را انتخاب کنید کدام یکی را باید انتخاب کنید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم کاسه سمی نیست؟

پاسخ بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی

آیا متوجه شدید کدوم کاسه سمی نیست؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی: کاسه سمت چپ برای خوردن به نظر می رسد بی خطر است. رنگ کاسه وسط عجیب و غریب به نظر می رسد. قارچ و سایر مخلفات در سوپ کاسه سمت راست به دلیل سم حل شده است.پس کاسه اول از سمت چپ سالم است.

تست هوش 1

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: